Nokia Lumia 920 z sieci Plus otrzymuje aktualizację Lumia Black

Przed chwilą dostałem informację od Marcina odnośnie aktualizacji Lumia Black, która jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy telefonu Nokia Lumia 920 od operatora sieci Plus. Nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić Was do sprawdzenia dostępności aktualizacji w Waszych telefonach.

Nokia Lumia 920

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy przejść kolejno do menu > ustawienia > aktualizacje > sprawdź aktualizację. Pamiętajcie aby naładować baterię i uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja Lumia Black została udostępniona już dla wszystkich wariantów Lumii 920 z wyjątkiem sieci Play, gdzie status w dalszym ciągu to „Waiting for approval”. Trzymam kciuki aby oprogramowanie dla tej sieci zostało udostępnione jak najszybciej.

Szczegółową listę zmian i poprawek znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie! Zachęcam również do przeczytania artykułu Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Lumia Black na telefonach Nokia Lumia WP8?

Status dostępności dla pozostałych telefonów i wariantów możecie sprawdzić na stronie Availability in Europe.

 • Kamil

  aktualizacja w play’u na wielkanoc;p

  • niezadowolony

   Oczywiście możesz wgrać samodzielnie „czysty” soft ale przy kolejnych aktualizacjach i tak będziesz musiał czekać na dostępność u operatora albo ponownie wgrywać go samemu(soft nie zmienia kodu produktu). Gwarancji nie tracisz.

 • Geo Trance

  no w końcu… Juz po aktualizacji…

 • Piotr

  w temacie black, odebrałem dzisiaj telefon z serwisu, wgrano mi black i mam w aplikacjach jakieś dziwne zapisy, których nigdy nie było – na samej górze ekranu, takie samo „coś” jest w ustawieniach (nawet dwa razy, podobnie wyglądające) nie wiem czy można to usunąć. powoli mam dość tego czarnucha, jeszcze trochę i wrócę do serwisu i każę sobie wgrać amber

  • Piotr

   sorry, coś nie mogę zamieścić zrzutu z ekranu, tak, żebyście zobaczyli o co mi chodzi