Update: Nokia Lumia 830 w różnych kolorach pojawia się na zdjęciach

Nokia Lumia 830 to drugi telefon Microsoftu, który prawdopodobnie zostanie zaprezentowany wraz z modelem Lumia 730 podczas konferencji IFA, która rozpocznie się 4 września w Berlinie. Do sieci wyciekły zdjęcia telefonu. Zapraszam do oglądania!

Lumia 830

Początkowo telefon Lumia 830 ma trafić do trzech amerykańskich sieci: Verizon, AT&T oraz T-Mobile. Co ciekawe ma posiadać nieco inną specyfikację dla każdego operatora.

Według wstępnych przecieków smartfon Lumia 830 dla sieci Verizon ma posiadać ekran o przekątnej 4.5″ z rozdzielczością 720p, aparat PureView 20.1MP, slot na kartę pamięci oraz fabrycznie zainstalowany system Windows Phone 8.1.

Niestety na tę chwilę nic więcej nie wiadomo. Z pewnością do momentu konferencji pojawi się więcej przecieków, o których z pewnością napiszę!

[label style=”1″]Update 2014-08-14[/label]

Pojawiły się kolejne zdjęcia telefonu Lumia 830 w różnych wersjach kolorystycznych.

Microsoft Lumia 830 kolory

Źródło: Weibo, Baidu

 • Michał Wierzchowski

  Nareszcie będzie na co wymienić moją L820! 😀

 • nylu

  Dzisiaj miałem okazje pobawic się Lumia 930 no muszę przyznać ze telefon robi wrażenie

 • Kuba Petrykowsky

  l925 idzie w odstawkę 😀

 • Marian Szutiak

  Telefon wygląda ciekawie 🙂 Ale pozostanę przy swojej L1520 🙂

 • FigoiFago

  Przyciski ekranowe a pod nimi dodatkowo ikona Windows. Wygląda to średnio, no i do tego wymiary telefonu są przez to większe.

 • Mateusz Dwulit

  Tylko mi te kolory wyglądają jak fake? Telefon leży dokładnie w tym samym miejscu (co do milimetra) i z tego samego punktu zrobiono zdjęcie. Wygląda na to, że miał atrapę i po prostu bawił się Photoshopem :/ Dodatkowo te przyciski ekranowe tuż nad fizycznymi…