• Telefony
  • Komentarze: 2

Nokia Lumia 730 z oprogramowaniem Debian Red wycieka na zdjęciach

W sieci pojawiły się zdjęcia kolejnego smartfonu ze średniej półki o nazwie kodowej Superman, który będzie następcą modelu Nokia Lumia 720 z nowym oprogramowaniem. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym roku na rynku zadebiutują dwa nowe telefony – Nokia Lumia 730 oraz Nokia Lumia 830.

Nokia Lumia 730 Debian Red

Nokia Lumia 730 wygląda na następcę modelu Lumia 720. Lumia 730 będzie posiadać przedni aparat o rozdzielczości 5MP oraz wyświetlacz 4.7″. Ponadto będzie posiadać charakterystyczny jasnozielony kolor, który możemy znaleźć w innych modelach takich jak Lumia 63x, Lumia 930 i Lumia 1520.

Niestety na tę chwilę nie wiadomo nic więcej na temat specyfikacji technicznej tego telefonu. Jak tylko pojawią się kolejne doniesienia to z pewnością poinformuje Was niezwłocznie.

Powyższe zdjęcie ujawnia również, że nowe smartfony wypuszczone przez Microsoft będą posiadać oprogramowanie, które będzie przeznaczone dla systemu Windows Phone 8.1 Update 1 lub Update 2, który ma się pojawić w listopadzie. Nowa nazwa oprogramowania to Debian Red, który oznacza kolor. Z całą pewnością jest to nazwa kodowa oprogramowania a jej finalna nazwa zostanie skrócona do jednego słowa podobnie jak w przypadku poprzednich wersji oprogramowania:

  • Bittersweet Shimmer – Lumia Black
  • Cherry Blossom Pink – Lumia Cyan
  • Debian Red – ?

Najnowsze oprogramowanie będzie posiadać nazwę koloru zaczynającą się na literę D. Jakieś pomysły?

Źródło: WPCentral