Nokia Lumia 720 od dzisiaj dostępna w ofercie Play

Dobra informacja dla wszystkich, którzy planują przedłużyć lub podpisać umowę z operatorem Play i zastanawiają się nad wyborem telefonu z systemem Windows Phone. Od dzisiaj w ofercie operatora dostępny jest smartfon Nokia Lumia 720.

Nokia Lumia 720 należy do średniej półki telefonów z serii Lumia z systemem Windows Phone 8. Posiada jeden z lepszych aparatów fotograficznych dostępnych w tej półce cenowej. W urządzeniu znajdziemy dwurdzeniowy procesor 1.0GHz, wyświetlacz 4.3″ IPS TFT ClearBlack ze szkłem Gorilla Glass 2.

Jedynym większym minusem telefonu jest brak plusika przy bezpłatnej nawigacji HERE Drive. To oznacza, że z darmowej nawigacji skorzystamy tylko w jednym regionie czyli w naszym przypadku tylko w Polsce. Więcej informacji o różnicach pomiędzy HERE Drive oraz HERE Drive+ znajduje się tutaj.

Po pełną specyfikację zapraszam do tego artykułu. Zachęcam również do porównania modelu Nokia Lumia 720 z innymi smartfonami Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 w tym artykule.

Nokia Lumia 720 w najtańszym abonamencie Play jest dostępna w cenie 899zł. Czy jesteście zainteresowani tym smartfonem w tej cenie?

Źródło: blogplay.pl