Wideo: Nokia Lumia 630 z Windows Phone 8.1 (Lumia Cherry Blossom Pink)

Dowiedzieliśmy się już jak będzie wyglądać Nokia Lumia 630 oraz jakie będzie posiadać parametry. Zobaczyliśmy na zrzutach ekranu jak będzie wyglądać Windows Phone 8.1 z nakładką Lumia Cherry Blossom Pink. Teraz w sieci pojawił się film, na którym widać smartfon Nokia Lumia 630 pracujący pod kontrolą najnowszego systemu Windows Phone. Zapraszam do oglądania.

Niestety jakość filmu pozostawia wiele do życzenia ale mimo wszystko możemy zobaczyć kilka z wielu nowości jakie otrzymamy wraz z aktualizacją Windows Phone 8.1. Przede wszystkim zobaczymy centrum akcji (powiadomień) oraz nowy wygląd Sklepu Windows Phone. Ponadto na filmie widać nową aplikację FM Radio, zmiany w przeglądarce internetowej Internet Explorer, nowy wygląd aplikacji aparatu oraz nową aplikację do podcastów.

Telefon Nokia Lumia 630 prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na zbliżającej się konferencji Microsoft BUILD Developer Conference 2014, która rozpocznie się już w najbliższą środę. Więcej informacji o nowościach jakie znajdą się w systemie Windows Phone 8.1 znajduje się w tym artykule.

Aktualizacja 2014-03-29

Pojawił się kolejny film, który prezentuje sposób w jaki zachowuje się ustawiona tapeta na kafelkach ekranu głównego w trakcie przewijania. Ustawiona przez użytkownika tapeta pozostaje nieruchoma podczas kiedy przesuwane kafelki ukazują kolejne części grafiki. Według mnie wygląda to bardzo efektownie. A jakie jest Wasze zdanie?

Źródło: YouKu