Aktualizacja Lumia Cyan również dostępna dla wybranych Lumii 625

Aktualizacja Lumia Cyan została udostępniona dla tajlandzkich telefonów Nokia Lumia 625. W sieci pojawił się sposób, za pomocą którego którego każdy posiadacz Lumii 625 może wgrać najnowszą wersję systemu do telefonu. Jeżeli nie możesz doczekać się aktualizacji Lumia Cyan to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Nokia Lumia 625 Lumia Cyan

Kluczem do sukcesu jest zmiana numeru produktowego (Product Code) naszego telefonu na odpowiedni numer, dla którego została udostępniona aktualizacja. Aby to zrobić musimy wgrać tajlandzkie oprogramowanie (CV TH), w którym również znajduje się język polski. Po wgraniu nasz telefon będzie w wersji Lumia Black jednak szybko wyszuka kolejną aktualizację jaką jest Lumia Cyan.

Powyższy opis nie brzmi na skomplikowany ale w praktyce musimy zainstalować dodatkowe oprogramowanie na naszym komputerze oraz wykonać kilka operacji. Jeżeli czujesz się na siłach i chcesz wgrać oprogramowanie Lumia Cyan to zapraszam na forum WindowsMania.pl po szczegóły.

Po aktualizacji telefon Nokia Lumia 625 będzie posiadał system w wersji 8.10.12397.895 oraz oprogramowanie Lumia Cyan w wersji 3058.50000.1424.0001. W podobny sposób mogą wgrać aktualizację Lumia Cyan posiadacze smartfonów Nokia Lumia 925 – zapraszam po szczegóły.

Źródło: Windowsmania.pl