Nokia Lumia 520 z sieci Plus otrzymuje aktualizację Lumia Black

Jak donosi jeden z czytelników naszego portalu aktualizacja Lumia Black jest już dostępna dla telefonów Nokia Lumia 520 pochodzących z sieci Plus. To kolejny wariant, który otrzymał zielone światło po wariantach CV PL, Orange oraz T-Mobile. Na samym końcu pozostał wariant sieci Play, który w dalszym ciągu posiada status Waiting for approval.

Aktualizacja Lumia Black na telefonie Nokia Lumia 925

Oprogramowanie Lumia Black dla Lumii 520 w wersji 3056.40000.1349.200x jest już dostępne dla wersji niebrandowanej, sieci Orange, T-Mobile oraz Plus. Najdłużej będą musieli czekać właściciele Lumii 520 z sieci Play ponieważ aktualizacja ma zostać udostępniona dopiero na początku marca.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy przejść kolejno do menu > ustawienia > aktualizacje > sprawdź aktualizację. Pamiętajcie aby naładować baterię i uzbroić się w cierpliwość.

Szczegółową listę zmian i poprawek znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie! Zachęcam również do przeczytania artykułu Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Lumia Black na telefonach Nokia Lumia WP8?