Nokia Lumia 2520 dostępna w przedsprzedaży w cenie 2899zł

Na stronie sklepu NokiaSklepOnline pojawiła się Nokia Lumia 2520 w przedsprzedaży w cenie 2899zł. Przewidywana data wysyłki to 23 maj czyli za ponad dwa tygodnie. Tablet dostępny jest w kolorze czerwonym oraz czarnym.

Nokia Lumia 2520

Naprawdę mobilnego tabletu możesz używać wszędzie, gdzie chcesz. Nokia Lumia 2520 ma wyświetlacz Full HD o najlepszej czytelności na dworze, dlatego możesz go używać wszędzie pod gołym niebem. Podłącz klawiaturę Nokia Power Keyboard, aby ułatwić sobie pracę. Teraz możesz wyjątkowo łatwo pracować pozostając mobilnym — klawiatura oferuje nawet pięć godzin dodatkowego czasu pracy z baterią oraz dwa pełnowymiarowe gniazda USB. Klawiatura Nokia Power Keyboard jest sprzedawana osobno.

W internetowym sklepie NokiaSklepOnline już teraz możecie zamówić czerwony lub czarny tablet Nokia Lumia 2520 z przesyłką gratis, która nastąpi 23 maja. Cena tabletu wraz z przesyłką wynosi 2899zł.

Przypominam, że tablet możecie również wygrać w aktualnie trwającym konkursie w aplikacji Nokia Konkursy. Zapraszam po szczegóły.

Źródło: NokiaSklepOnline.pl