Nokia Lumia 1520 już dostępna w sklepach RTV EURO AGD

Co prawda Nokia Lumia 1520 nie miała jeszcze oficjalnej premiery w Polsce a już można ją kupić w sklepie RTV EURO AGD. Nie jest to przedsprzedaż bo telefon znajduje się w magazynie i można go zamawiać już teraz w cenie 2999zł z transportem gratis. Czy ktoś jest chętny?

Nokia Lumia 1520 w sklepie RTV EURO AGD

Telefon możemy zamówić w kolorze żółtym bądź czarnym ze strony RTV EURO AGD. Jeżeli czekałeś lub czekałaś z niecierpliwością na ten model to jest niepowtarzalna okazja aby stać się jednym z pierwszych posiadaczy tego modelu w Polsce.

Dla porównania dodam, że Nokia Lumia 1020 tuż po premierze posiadała cenę na identycznym poziomie. Jak na topowy model z rodziny Lumia z ogromnym 6 calowym wyświetlaczem i rozdzielczością 1080p nie jest to wygórowana cena – tym bardziej, że zacznie szybko spadać po oficjalnej premierze a co za tym idzie po dostępności telefonu u operatorów sieci komórkowych. Czy ktoś skusi się na Lumię 1520 w cenie 2999zł z transportem gratis?

Źródło: wpworld.pl

  • Marian Szutiak

    Poczekam aż cena spadnie do przyzwoitego poziomu… Wtedy może się zainteresuję 🙂

  • Szymon Klimowicz

    Uprzedzam wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem Windows Phone, że w tych telefonach nie da się ustawić oddzielnej głośności dla dzwonków i innych mediów. Więc jeśli wieczorem ciuchutko słuchaliście swojej ulubionej piosenki na Youtube i zapomnieliście później pogłośnić z powrotem telefonu, nie obudzi was z pewnością żadne przychodzące połączenie bo go nie usłyszycie!!! Powoduje to, że codzienie musicie regulować głośność telefonu kilkadziesiąt czasami razy! 72000 użytkowników Windos Phone oddało głos za wprowadzeniem takiej funkcji na oficjalnym forum WP. Proszę nie pisać, że jest zbędna gdyż była od 10 lat w telefonach Nokia (jako profile dzwonków) i jest obecna na każdym innym smartfonie prócz WP!!!

    Więcej na temat walki z Microsoftem w sprawie wprowadzenia oddzielnej regulacji głośności na ich własnym forum, proszę o oddanie głosu: http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/1549681-control-ringtone-and-media-volume-separately