Wygraj przenośny bezprzewodowy głośnik Nokia MD-12 z aplikacją Konkursy

Nokia przygotowała kolejny konkurs dla posiadaczy telefonów Nokia Lumia oraz Nokia X, w którym do wygrania jest aż 10 sztuk przenośnego bezprzewodowego głośnika Nokia MD-12. Głośnik możemy wygrać odpowiadając na dwa pytania zamknięte i jedno otwarte. Wystarczy pobrać aplikację Nokia Konkursy dla Windows Phone lub dla telefonów Nokia X aby wziąć udział w zabawie!

Nokia Konkursy - Przenośny bezprzewodowy głośnik Nokia MD-12

Wyjątkowo kompaktowy i bajecznie kolorowy głośnik MD-12 mieści się nawet w kieszeni. Doskonale sprawdza się podczas nagłych wyjazdów. Model MD-12 został wyposażony w najnowocześniejsze technologie, takie jak wbudowany układ wytwarzający potężny efekt basów na niemal dowolnym podłożu.

Aby połączyć urządzenia, wystarczy dotknąć głośnika telefonem z funkcją NFC. Za pośrednictwem łączności Bluetooth można do głośnika przesyłać muzykę bezprzewodowo i strumieniowo — gwarantowana świetna zabawa przez nawet 15 godzin.

Wysokość głośnika to zaledwie 38mm a jego szerokość to 84mm. Waga głośnika to 180g. Maksymalny czas odtwarzania muzyki wynosi 15 godzin. Urządzenie posiada baterię Nokia BL-5C o pojemności 1020mAh. Dostępne wersje kolorystyczne to biały, zielony, pomarańczowy oraz żółty.

Minigłośnik Bluetooth Nokia MD-12

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwał aż do 15.09.2014. Poprzedni konkurs, w którym do wygrania było 10 ładowarek Nokia DC-50 zakończył się a jego wyniki zostaną opublikowane najpóźniej do dnia 01.09.2014. Zwycięzcy dostaną powiadomienie o wygranej na adres e-mail, który podali w zgłoszeniu. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie z aplikacją Nokia Konkursy.

Konkursy

Cena: bezpłatne

Wydawca: Wunderman Polska

Pobierz Konkursy na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR