• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia Kinograf dostępny w nowej wersji 3.5.7.4 dla telefonów Nokia Lumia WP8

W sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji Nokia Kinograf w wersji 3.5.7.4. Aplikacja służy do tworzenia animacji HD w rozdzielczości 720p. Zobacz co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji.

Nokia Kinograf - Nokia Lumia Windows Phone

Nokia Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Zrób zdjęcie, sfotografuj krajobraz albo portret, a pomocne wskazówki na ekranie ułatwią ci wybranie animowanego obszaru zdjęcia, z którego stworzysz własny kinograf. Efekt końcowy jest zniewalający.

Najnowsza wersja programu Nokia Kinograf oferuje lepsze animacje HD w rozdzielczości 720p. Dostępne są teraz efekty przenikania, a funkcja uwydatnienia koloru naprawdę zwraca uwagę. A jeżeli zmienisz zdanie, bez problemu można przywrócić pierwotne kolory.

Gdy skończysz, możesz udostępnić swoje dzieło w mediach społecznościowych, za pomocą wiadomości błyskawicznych i poczty elektronicznej — wystarczy konto Nokia. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia po prostu udostępnij łącze do niego. Możesz przesyłać za pośrednictwem sieci WiFi lub łącza komórkowego, ale sprawdź najpierw opłaty naliczane za to przez operatora.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Nokia Kinograf[/label] ze sklepu Windows Phone

Kinograf - sklep Windows PhoneKod QR - Kinograf