Nokia Kinograf dostępny w nowej wersji 4.2.0.0 dla telefonów Nokia Lumia WP8 i WP8.1

W sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji Nokia Kinograf w wersji 4.2.0.0. Aplikacja służy do tworzenia animacji HD w rozdzielczości 720p. Zobacz co nowego w najnowszej odsłonie aplikacji.

Nokia Kinograf - Nokia Lumia Windows Phone

Nokia Kinograf to magiczne połączenie fotografii i animacji podobnej do filmowej, pozwalające tworzyć zdjęcia, które wyglądają jak żywe. Zrób zdjęcie, sfotografuj krajobraz albo portret, a pomocne wskazówki na ekranie ułatwią ci wybranie animowanego obszaru zdjęcia, z którego stworzysz własny kinograf. Efekt końcowy jest zniewalający.

Gdy skończysz, możesz udostępnić swoje dzieło w mediach społecznościowych, za pomocą wiadomości błyskawicznych i poczty elektronicznej — wystarczy konto Nokia. Po przesłaniu kinografu na serwer firmy Nokia po prostu udostępnij łącze do niego. Możesz przesyłać za pośrednictwem sieci WiFi lub łącza komórkowego, ale sprawdź najpierw opłaty naliczane za to przez operatora.

Co nowego w Nokia Kinograf 4.2.0.0?

  • eksport kinografów jako plików GIF
  • dane lokalizacyjne zapewniające lepszą integrację z programem Nokia Storyteller
  • ogólne poprawki wydajności

Aplikacja przeznaczona jest dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Pobierz najnowszą odsłonę za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Kinograf

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile

Pobierz Nokia Kinograf na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR