• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia Care to instrukcja, wskazówki, porady i filmy o Twoim telefonie Nokia Lumia

Aplikacja Nokia Care dzisiaj otrzymała aktualizację do wersji 3.1.0.4. Dzięki aplikacji mamy dostęp do instrukcji telefonu oraz licznych wskazówek, porad oraz filmów wideo. Ponadto usługa pozwoli nam sprawdzić status naszej gwarancji oraz skontaktować się bezpośrednio z firmą Nokia.

Nokia Care Nokia Lumia

Usługa Nokia Care pomaga wykorzystać pełnię możliwości drzemiących w telefonach Nokia Lumia. Dowiedz się, jak korzystać z wielu ekscytujących funkcji telefonu Nokia Lumia, czytając porady i wskazówki, często zadawane pytania i oglądając filmy. Dostępny jest również podręcznik użytkownika offline, a jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, znajdziesz informacje, jak bezpośrednio skontaktować się z firmą Nokia.

Jeżeli chcemy otrzymywać najnowsze informacje, ekskluzywne oferty i najlepsze rekomendacje za pomocą powiadomień to wystarczy wejść do ustawień aplikacji i włączyć odpowiednią opcję.

Niestety Nokia nie podała listy zmian i poprawek jakie wprowadziła do najnowszej wersji aplikacji. Usługa Nokia Care przeznaczona jest dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika oraz kodu QR.

Nokia Care

Wersja: 3.1.0.4

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Care na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR