Nokia Camera otrzymuje kolejną wersję 4.8.4.3 dla Windows Phone

Dzisiaj w sklepie pojawiła się aktualizacja dla zaawansowanej aplikacji fotograficznej Nokia Camera dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Najnowsza wersja wprowadza poprawki błędów i udoskonalenia wydajności.

Nokia Camera - Nokia Lumia PureView

W pełni wykorzystaj możliwości aparatu w telefonie Nokia Lumia, korzystając z programu Nokia Camera. Zdjęcia typu Obraz na żywo dodają ruch, dzięki czemu Twoje zdjęcia ożywają na rolce aparatu i w programie Nokia Storyteller! Wszelkie zdjęcia zrobione za pomocą programów Nokia Kinograf i Nokia Refocus również będą Obrazami na żywo, odtwarzanymi podczas przeglądania ich w rolce aparatu. Jeśli chcesz po prostu zrobić zdjęcie, skorzystaj z trybu automatycznego. Możesz też przełączyć się na pełne sterowanie ręczne, by stworzyć doskonałą kompozycję. W przypadku zdjęć akcji inteligentna seria to świetny sposób na szybkie zrobienie i połączenie serii zdjęć.

Nowości w wersji 4.8.4.3:

  • Obsługa nowych urządzeń.
  • Poprawki błędów i ulepszenia.

Aby skorzystać z nowych funkcji takich jak żywe obrazy czy ciągły autofokus niezbędne jest najnowsze oprogramowanie Lumia Cyan. Ponadto funkcje obsługiwane są jedynie przez telefony Nokia Lumia 930, Nokia Lumia 1520 oraz Nokia Lumia Icon. Więcej o funkcji żywe obrazy możecie przeczytać w tym artykule.

Aplikację mogą pobrać posiadacze telefonów Nokia Lumia z systemem WP8 oraz WP8.1. Zapraszam do bezpłatnego pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz Nokia Camera na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR