• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia Camera otrzymuje aktualizację do wersji 4.5.1.7 dla Lumii WP8

W sklepie Windows Phone pojawiła się aktualizacja dla aplikacji Nokia Camera w wersji 4.5.1.7. Nokia Camera to nowa wersja aplikacji Nokia Pro Cam, która zachowuje wszystkie jej dotychczasowe funkcje, a jednocześnie wzbogaca ją o najlepsze cechy aplikacji Nokia Smart Cam.

Nokia Camera - Nokia Lumia PureView

Jest to finalna wersja aplikacji Nokia Camera. W sklepie dostępna jest również wersja beta, która posiada ten sam numer 4.5.1.6.

Tryb automatyczny ułatwia robienie świetnych zdjęć oraz zapewnia szybki dostęp do trybu sportowego i nocnego. A kiedy chcesz stworzyć perfekcyjną kompozycję, tryb ręczny pozwala na zmianę ekspozycji, prędkości migawki, ISO, balansu bieli i ostrości.

Jest też dostępny tryb inteligentnej serii, w ramach którego można zrobić serię zdjęć i połączyć je na różne sposoby. Możesz uwypuklić ruch, usunąć poruszające się obiekty albo pokazać akcję przy użyciu efektu stroboskopu. Możesz też zmieniać twarze na zdjęciach grupowych, tak by wszyscy mieli otwarte oczy.

Zapisywane są oryginale wersje zdjęć, dzięki czemu możesz powiększać, kadrować i edytować zdjęcia długo po ich zrobieniu.

Nowości w tej wersji:

  • Obsługa ujęć w formacie negatywu cyfrowego (DNG) w modelach Lumia 1520 i 1020 z oprogramowaniem w wersji Lumia Black

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich Lumii WP8 z oprogramowaniem Amber lub wyższym. Pobierz najnowszą wersję za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Camera

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Camera na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR