Nokia Camera dla wszystkich Lumii wraz z oprogramowaniem Lumia Black

Na tegorocznej konferencji Nokia World została zaprezentowana najnowsza, fotograficzna aplikacji Nokia Camera. Aplikacja łączy w sobie najlepsze funkcje aplikacji Nokia Pro Camera oraz Nokia Smart Camera. Na tą chwilę jedynie posiadacze najbardziej zaawansowanych smartfonów z aparatem PureView mogą skorzystać z tej aplikacji. Wraz z aktualizacją Lumia Black wszyscy posiadacze Lumii WP8 otrzymają dostęp do Nokia Camera!

Nokia Camera - Nokia Lumia PureView

Na tą chwilę aplikację Nokia Camera mogą pobrać jedynie właściciele telefonów od modelu Nokia Lumia 920 wzwyż. Nokia podzieliła się jednak dobrą informacją i wszystkie ominięte słuchawki również otrzymają dostęp do tej aplikacji wraz z aktualizacją Lumia Black, która najprawdopodobniej pojawi się w pierwszych tygodniach przyszłego roku.

Aktualizacja Lumia Black (znana również jako Bittersweet shimmer) będzie kolejną aktualizacją po Amber. Oprogramowanie wprowadzi między innymi obsługę formatu RAW do aparatu (tylko dla Lumii z wyższej półki), nowe aplikacje Nokia Storyteller i Nokia Beamer, zaktualizowaną aplikację Glance (podgląd) z powiadomieniami i możliwością zmiany kolorów dla trybu nocnego, finalną wersję aplikacji Glance Background.

Ponadto Nokia poinformowała, że w przyszłym tygodniu udostępni nową wersję aplikacji Nokia Camera, która będzie zawierać poprawkę związaną z brakiem możliwości zapisywania wykadrowanych zdjęć.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Camera[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Camera - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Camera