Nokia Camera Beta i Nokia Storyteller otrzymują aktualizację

Microsoft Mobile zaktualizował dzisiaj dwie aplikacje Nokii do obsługi zdjęć w naszych telefonach Nokia Lumia. Nową wersję otrzymała aplikacja Nokia Camera Beta oraz Nokia Storyteller dla telefonów z systemem WP8 oraz WP8.1. Oba programy wprowadzają szereg poprawek i nowości.

Nokia Camera - Nokia Lumia PureView

Dzięki aplikacji Nokia Camera Beta mamy większą kontrolą nad parametrami wykonywania zdjęć. Tryb automatyczny ułatwia robienie świetnych zdjęć oraz zapewnia szybki dostęp do trybu sportowego i nocnego. A kiedy chcesz stworzyć perfekcyjną kompozycję, tryb ręczny pozwala na zmianę ekspozycji, prędkości migawki, ISO, balansu bieli i ostrości.

Co nowego w wersji 4.7.1.9?

  • Poprawka dla opóźnień w rolce z aparatu.
  • Poprawka dla kadrowania zdjęć wykonanych przednim aparatem.
  • Poprawka dla filmów o wielkości powyżej 4GB.
  • Inne poprawki i ulepszenia.

Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR. Aplikacja przeznaczona dla Lumii z systemem WP8 i WP8.1.

Nokia Camera Beta

Wersja: 4.7.1.9

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile Oy

Pobierz Nokia Camera Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Druga zaktualizowana aplikacja to Nokia Storyteller. Program Nokia Storyteller Beta automatycznie sortuje wszystkie zdjęcia, filmy i kinografy w interaktywne grupy zwane opowieściami.

Nokia Storyteller - Nokia Lumia

Linia czasu to miejsce, w którym możesz przeglądać wszystkie opowieści i modyfikować je, a następnie przeglądać w postaci pokazu slajdów lub udostępniać znajomym. W aplikacji Nokia Storyteller możesz także sortować swoje zdjęcia i filmy według lokalizacji, a także dodawać do nich podpisy, by opowieść była jeszcze bardziej rozbudowana. Dodatkowo, patrząc na zdjęcie, możesz je pomniejszyć, by zobaczyć na mapie, gdzie zostało zrobione.

Co nowego w wersji 2.0.4.5?

  • W programie Nokia Storyteller wyświetlane są Obrazy na żywo
  • Zdjęcia i filmy są łączone ze ścieżką dźwiękową, tworząc 30-sekundową opowieść filmową
  • Nokia Storyteller integruje się z programami Nokia Kreatywne Studio i Nokia Video Trimmer, co pozwala na edycję zdjęć i filmów
  • Dane o lokalizacji są powiązywane ze zdjęciami w ramach programu Nokia Storyteller

Aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Nokia Storyteller

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Storyteller na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR