Nokia Camera Beta otrzymuje aktualizację do wersji 4.8.3.2

Microsoft udostępnił kolejną aktualizację testowej wersji aplikacji Nokia Camera Beta. Aktualizacja przeznaczona jest dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do zapoznania się z nowościami.

Nokia Camera - Nokia Lumia PureView

Dzięki aplikacji Nokia Camera Beta mamy większą kontrolą nad parametrami wykonywania zdjęć. Tryb automatyczny ułatwia robienie świetnych zdjęć oraz zapewnia szybki dostęp do trybu sportowego i nocnego. A kiedy chcesz stworzyć perfekcyjną kompozycję, tryb ręczny pozwala na zmianę ekspozycji, prędkości migawki, ISO, balansu bieli i ostrości.

Co nowego w wersji 4.8.3.2?

  • Poprawki błędów i udoskonalenia działania.

Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR. Aplikacja przeznaczona dla Lumii z systemem WP8 i WP8.1.

Nokia Camera Beta

Wersja: 4.8.3.2

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile

Pobierz Nokia Camera Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • PiotrK

    Witam, mam Lumię 1020. Po pojawieniu się i zainstalowaniu nowej wersji aplikacji Lumia Camera 4 wer. 4.9.3.0, odinstalowałem Nokia Camera Beta. I niespodzianka. Nie wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości są widoczne w tej nowej aplikacji, choć w pamięci są dostępne po podłączeniu do PC. Czy ktoś miał podobny problem?