Nokia Beamer trafia do sklepu Windows Phone, wymaga aktualizacji Lumia Black

Zapowiedziana podczas konferencji Nokia World aplikacja Nokia Beamer pojawiła się w sklepie Windows Phone. Aby skorzystać z programu będziemy musieli poczekać na aktualizację Lumia Black. Dzięki aplikacji możemy wyświetlić zawartość naszego telefonu na innym urządzeniu z obsługą HTML5. Możemy to zrobić w obecności naszych znajomych lub udostępnić łącza dla osób znajdujących się bardzo daleko.

Nokia Beamer

Wyświetl ekran swojego telefonu na żywo na dowolnym ekranie podłączonym do Internetu. Udostępniaj zdjęcia rodzinie i znajomym na telewizorze w salonie, albo zaproś kolegów z całego świata, by obejrzeli Twoją prezentację na dowolnym posiadanym przez nich urządzeniu. Nokia Beamer — Twój ekran na ich wyświetlaczach.

Funkcje Nokia Beamer:

  • przesyłanie do laptopów, tabletów, na telewizory, a nawet na smartfony
  • udostępniaj urządzeniom w pobliżu — zeskanuj kod QR na wyświetlaczu docelowym
  • udostępniaj zdalnie — wyślij łącze pocztą elektroniczną, SMS-em albo udostępnij w mediach społecznościowych
  • wyślij łącze do tylu osób, do ilu chcesz
  • potrząśnij albo aktualizuj automatycznie — wybierz swój sposób odświeżania ekranu

Aplikacja doczekała się już aktualizacji, w której poprawiono interfejs i wprowadzono nowe ustawienia jakości. Dopóki nie otrzymamy aktualizacji Lumia Black nie będziemy mogli przetestować najnowszej aplikacji fińskiego producenta smartfonów. Jak działa aplikacja Nokia Beamer możecie zobaczyć w artykule Poznaj bliżej aplikację Nokia Beamer, która pojawi się w oprogramowaniu Lumia Black.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Nokia Beamer[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia BeamerNokia Beamer