• Nokia
  • Komentarze: 2

Nokia aktualizuje wbudowaną funkcje podgląd z obsługą systemu Windows Phone 8.1

Dzisiaj Nokia udostępniła nową aktualizację wbudowanej aplikacji podgląd, dzięki której możemy ustawić ekran poglądu z widoczną godziną oraz powiadomieniami. Dodatkowo możemy ustawić kolor zegara w trybie nocnym. Dzisiejsza aktualizacji aplikacji wprowadza obsługę systemu Windows Phone 8.1.

podgląd Nokia Lumia Windows Phone 8.1

Wyświetl godzinę oraz przydatne powiadomienia, gdy telefon jest w trybie oczekiwania. Wybierz odpowiadający Ci tryb ekranu podglądu i ciesz się idealną równowagą między zużyciem energii a widocznością informacji. Wybierz tryb nocny, a ekran podglądu automatycznie przyciemni się w wybranych przez Ciebie godzinach. Pobierz ekran podglądu, znajdziesz go następnie w menu Ustawienia.

Niestety nie zauważyłem żadnych zmian w najnowszej wersji aplikacji. Skoro Nokia zaczęła aktualizować wbudowane funkcje pod system Windows Phone 8.1 to miejmy nadzieje, że jego data dostępności będzie dla nas miłym zaskoczeniem.

Aktualizacja przeznaczona jest dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

podgląd

Wersja: 2.3.0.4

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz podgląd na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • _ _

    Też nie zauważyłem żadnych zmian.. może po prostu obsługa 8.1 w sensie, że bez tego na 8.1 by nie odpaliła. Jeżeli tak to pytanie czy wszystkie inne aplikacje dostaną takie łatki. Bo może się okazać tak jak było z przejściem z windows 8 na 8.1 na desktopy że większość programów które działały na 8 nie działała na 8.1 bo inne jądro.

    • Konrad Uroda-Darłak

      Jądro jest to samo cały czas … Nie wiem czego tam używałeś, ale u mnie działało wszystko xP