Nokia aktualizuje HERE Maps oraz HERE Explore Beta dla Lumii WP8

Nokia zaktualizowała dzisiaj dwie aplikacje z rodziny HERE. Zarówno HERE Maps jak i HERE Explore Beta otrzymały nowe wersje dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Pierwszej aplikacji nie trzeba przedstawiać natomiast druga poleci nam ciekawe i interesujące miejsca w oparciu o nasze położenie oraz aktualną godzinę.

HERE Maps - Nokia Lumia Windows Phone 8

Bez względu na to, jak zdecydujesz się podróżować, aplikacja HERE Maps pokazuje najlepszą drogę przez miasto dzięki szybkim mapom offline w 95 krajach. Szybko działające mapy offline 95 krajów pozwolą wyznaczyć trasę nawet bez połączenia transmisji danych. Dzięki nowym kolekcjom możesz grupować, zapisywać i synchronizować ulubione miejsca w witrynie here.com. Dzięki usłudze LiveSight aplikacja HERE Maps dostarcza na mapach jeszcze więcej informacji. Przytrzymaj telefon, aby wyświetlić etykiety pobliskich miejsc na ekranie.

Co nowego w HERE Maps 3.5.486.8?

  • Poprawki błędów.

HERE Explore

Z aplikacją HERE Explore odkryjesz dobre restauracje, hotele czy ciekawe miejsca warte zobaczenia. Kiedy wybierzesz miejsce, które chcesz zobaczyć przytrzymaj telefon a ten wskaże drogę do celu.

Co nowego w HERE Explore Beta 0.9.2088.0?

  • Poprawki błędów.

Zachęcam również do przeczytania artykułu o korzystaniu z kolekcji w najnowszej wersji HERE Maps. Poniżej zamieszczam odnośniki do sklepu Windows Phone oraz kody QR.

Pobierz aplikację [label style=”1″]HERE Maps[/label] ze sklepu Windows Phone

HERE Maps - sklep Windows PhoneKod QR - HERE Maps

Pobierz aplikację [label style=”1″]HERE Explore[/label] ze sklepu Windows Phone

HERE Explore - sklep Windows PhoneKod QR - HERE Explore