• Nokia
  • Komentarze: 0

Nokia aktualizuje aplikacje Nokia Video Upload oraz Nokia Video Trimmer

W sklepie Windows Phone pojawiły się aktualizacje aplikacji Nokia Video Upload oraz Nokia Video Trimmer dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Dzięki pierwszej aplikacji możemy w szybki i łatwy sposób udostępniać nasze filmy w serwisie YouTube. Druga aplikacja pozwala na szybkie i łatwe skracanie nakręconych filmów.

Nokia Video Upload

Aplikacja Nokia Video Upload wspomaga szybkie i proste udostępnianie filmów znajomym i działa ze wszystkimi filmami nagranymi za pomocą telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Wystarczy wybrać film w aplikacji Zdjęcia i udostępnić go lub przesłać po nagraniu i przycięciu za pomocą narzędzia Nokia Video, korzystając z opcji udostępniania.

Aplikacja Nokia Video Trimmer pozwala w prosty i szybki sposób skracać filmy, działa w przypadku wszystkich filmów nakręconych telefonami Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. Wystarczy przeciągnąć suwak do punktu początkowego i końcowego, po czym wyregulować dokonany wybór co do sekundy. Gdy skończysz, zapisz film w telefonie albo udostępnij przez sieć Wi-Fi lub komórkową. Pamiętaj, by najpierw sprawdzić opłaty operatora za przesył danych.

Obie aplikacje wprowadzają obsługę większej liczby urządzeń. Najnowsza wersja Nokia Video Upload to 1.1.4.1. Z kolei Nokia Video Trimmer posiada numer 1.0.6.10.

Pobierz aplikację [label style=”3″]Nokia Video Upload[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Video Upload - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Video Upload

Pobierz aplikację [label style=”2″]Nokia Video Trimmer[/label] ze sklepu Windows Phone

Nokia Video Trimmer - sklep Windows PhoneKod QR - Nokia Video Trimmer