Nokia aktualizuje aplikacje MixRadio, wyświetl oraz sieć+ dla telefonów WP8

W Sklepie Windows Phone pojawiły się aktualizacje MixRadio, wyświetl oraz sieć+. Najnowsze wersje wprowadzają drobne zmiany i poprawki. Po szczegóły zapraszam do dalszej części artykułu.

Aktualizacje Nokia Lumia

Aplikacja wyświetl poprawia czytelność ekranu przy jasnym oświetleniu i zmniejsza jasność, gdy włączony jest tryb oszczędzania baterii. Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji.

Po pobraniu będzie widoczna w menu Ustawienia. Sprawdzaj dostępność aktualizacji, aby mieć pewność, że Twój telefon korzysta z najnowszych funkcji i poprawek.

Co nowego w wyświetl 3.1.2.6?

  • Zwiększona funkcjonalność.
  • Profil jasności dla wszystkich urządzeń Lumia.

wyświetl

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile Oy

Pobierz wyświetl na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

Pobierz aplikację sieć+, by uzyskać dostęp do dodatkowych ustawień, dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości swojej sieci komórkowej i telefonu.

Niestety nie wiadomo jakie nowości pojawiły się w wersji 2.3.0.0. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

sieć+

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile

Pobierz sieć+ na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

 

MixRadio to usługa do strumieniowego odtwarzania muzyki. Daje dostęp do darmowej, personalizowanej muzyki bez reklam. Zacznij słuchać funkcji Play Me, czyli nieustannie zmieniającego się mixu opartego na muzyce, którą lubisz. Używaj kciuka w górę i kciuka w dół, aby udoskonalać mix za każdym razem, gdy go odtwarzasz. To zupełnie jakby mieć całkowicie prywatną rozgłośnię radiową. Usługa obejmuje też setki ręcznie przygotowanych mixów, powiadomienia dotyczące utworzonych mixów, koncertów i wykonawców, sklep z plikami mp3 i ich odtwarzacz oraz oczywiście możliwość zapisywania ulubionych mixów do odtwarzania offline, aby można było ich słuchać bez połączenia z internetem.

Co nowego w MixRadio 4.5.1.448?

  • Zmienione oznaczenia marki.
  • Poprawki błędów I zwiększona wydajność.

MixRadio

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile

Pobierz MixRadio na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR