Niskie ceny telefonów Windows 10 Mobile w sklepie Microsoft Store UK

Jakiś czas temu informowałem Was o możliwości zakupu telefonów bezpośrednio w sklepie Microsoft Store UK. Dzięki temu mogliśmy zaoszczędzić nawet 700 zł przy zakupie flagowych produktów Microsoft. Teraz z okazji niskiego kursu funta szterlinga możemy również zaoszczędzić kilkaset złotych na najdroższych modelach telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Zobaczcie ile dokładnie zapłacicie za poszczególne modele.

Microsoft Store UK

Poniższe ceny pochodzą ze sklepu Microsoft Store UK i są przeliczone po dzisiejszym kursie funta szterlinga:

Jeżeli powyższe ceny zachęciły Was do zakupu to zapraszam do poniższych wskazówek:

Jak zamówić produkt ze sklepu Microsoft z innego kraju?

Można zrobić to bezpośrednio w sklepie Microsoft Store UK. Jeżeli mamy problemy ze złożeniem zamówienia to wystarczy wejść do polskiego oddziału sklepu Microsoft Store PL a następnie wybrać opcję Masz pytania? i rozpocząć nowy czat. W oknie czatu piszemy co chcemy kupić i w jakim kraju. Najlepiej przygotować bezpośredni odnośnik do produktu. Pamiętajcie, że w obu przypadkach będziecie musieli podać dane Waszej karty płatniczej.

Czy powyższe ceny są końcowe?

Tak. Pamiętajcie jednak, że bank będzie przeliczał kwotę po kursie z dnia zawarcia transakcji dlatego cena może się zmienić. Mogą również powstać dodatkowe opłaty związane z płatnością w obcej walucie. W każdym momencie możecie zwrócić się do Waszego banku z zapytaniem odnośnie tego w jaki sposób przeliczy kwotę transakcji.

Co z wysyłką?

Wysyłka z UK jest bezpłatna. Podobnie powinno być we wszystkich europejskich sklepach.

Co z gwarancją?

Microsoft dostarcza europejską gwarancję a to oznacza, że telefon kupiony w Unii Europejskiej może być serwisowany w każdym kraju należącym do wspólnoty.

Czas oczekiwania

Standardowy czas oczekiwania wynosi od 3 do 5 dni. Produkt jest wysyłany kurierem więc powinien się zmieścić w terminie 5 dni.

 

Zachęcam również do przejrzenia cen innych produktów. Jeżeli znajdziecie inne ciekawe promocje to koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej.