Niebrandowana Nokia Lumia 720 również otrzymuje aktualizację Lumia Black

Po dzisiejszej dobrej informacji dotyczącej udostępnienia aktualizacji Lumia Black dla niebrandowanych Lumii 520 przyszła kolej na Lumię 720. Oprogramowanie Black już teraz mogą pobierać posiadacze niebrandowanej wersji telefonu Nokia Lumia 720. Zapraszam do aktualizacji!

Aktualizacja Lumia Black na telefonie Nokia Lumia 925

Oprogramowanie Lumia Black dla Lumii 520 w wersji 3046.40000.1349.200x jest już dostępne dla wersji niebrandowanej.Niestety wariant dla sieci Orange oraz Play w dalszym ciągu posiada status waiting for approval co oznacza, że właściciele telefonów pochodzących od tych operatorów sieci będą musieli jeszcze trochę zaczekać na dostępność aktualizacji.

Według informacji od rzecznika sieci Play aktualizacja Lumia Black zostanie udostępniona dopiero na początku marca.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy przejść kolejno do menu > ustawienia > aktualizacje > sprawdź aktualizację. Pamiętajcie aby naładować baterię i uzbroić się w cierpliwość.

Szczegółową listę zmian i poprawek znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie! Zachęcam również do przeczytania artykułu Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Lumia Black na telefonach Nokia Lumia WP8?

Dzięki Kasia za informację!