Niebrandowana Nokia Lumia 520 otrzymuje aktualizację Lumia Black

Na stronie dostępności oprogramowania zmienił się status dla Lumii 520 pochodzących z wolnej sprzedaży. Wariant dla Polski otrzymał status available co oznacza, że już teraz posiadacze niebrandowanych telefonów Nokia Lumia 520 mogą zaktualizować swoje słuchawki do najnowszej wersji Lumia Black.

Aktualizacja Lumia Black na telefonie Nokia Lumia 925

Oprogramowanie Lumia Black dla Lumii 520 w wersji 3056.40000.1349.200x jest już dostępne dla wersji niebrandowanej, sieci Orange oraz sieci T-Mobile. Lada dzień aktualizacja zostanie udostępniona dla sieci Plus. Najdłużej będą musieli czekać właściciele Lumii 520 z sieci Play ponieważ aktualizacja ma zostać udostępniona dopiero na początku marca.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji należy przejść kolejno do menu > ustawienia > aktualizacje > sprawdź aktualizację. Pamiętajcie aby naładować baterię i uzbroić się w cierpliwość.

Szczegółową listę zmian i poprawek znajdziecie w artykule Aktualizacja oprogramowania Lumia Black wystartowała globalnie! Zachęcam również do przeczytania artykułu Jakich funkcji brakuje po aktualizacji Lumia Black na telefonach Nokia Lumia WP8?