• Programy
 • Komentarze: 8

Aplikacja nc+ GO już dostępna dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile

W grudniu zeszłego roku w Sklepie Windows zadebiutowała nowa aplikacja dla abonentów telewizji cyfrowej nc+. Mowa o aplikacji nc+ GO, która w najnowszej wersji otrzymała wsparcie dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Do tej pory aplikacja była dostępna wyłącznie dla smartfonów Windows Phone 8.1.

nc+ GO dla Windows Phone

Jeżeli jesteście abonentami telewizji cyfrowej nc+ to już teraz możecie dołączyć testów pilotażowej wersji aplikacji nc+ GO, w ramach której możecie oglądać wszystkie filmy całkowicie bezpłatnie.

Co nowego?

 • Wsparcie dla Windows 10
 • Przypomnienie 0 – minut
 • Poprawki w obsłudze napisów oraz ścieżek audio

Dostęp do usługi dostępny jest również z poziomu komputera po zalogowaniu się na stronie ncplusgo.pl.

Kod QR

Dziękuję Tomek za informację!

 • Jan

  To jest na temat : Aplikacja Adobe Acrobat Reader została zaktualizowana na Windows 8.1czytelność jest o wiele lepsza ale przy większych plikach jest bardzo wolno czytana w Lumia 930 a 820 jeszcze wolnniej długo trzeba czekać by wyświetliła Np o 10 stron dalej proszę wszystkich czytających o nie aktualizowanie tej aplikacji

  • Sode no Shirayuki

   Od siebie Polecę PDF Reader, prosto szybko i sprawnie 😉

   • Jan

    Pytanie : Na jak jakiej Lumii aplikacja PDF Reader zastała zaktualizowana i w jakim oprogramowaniu używa ją Pan .
    Proszę odczytać PDF wielkości powyżej 2 MB .
    Na plikach wielkości do 1 MB to jest dobrze. I jeszcze jedno złe działanie po włączeniu nie odrazu się odpala jest tylko szare tło trzeba cofnąć i wtedy jest dopiero dobry start aplikacji.

    • Sode no Shirayuki

     Jest to Lumia 735, na Win8.1 oczywiście. Jeśli o to panu chodzi, bo wyraził się pan moim zdaniem mało precyzyjnie. Aplikacja spisuje się świetnie przy nawet „cięższych” plikach. Niech pan sam się przekona, bo w mojej opinii Adobe Reader jest jednym z gorszych wyborów. Używałem go zaledwie chwilę ze względu na jego toporność.

     • Jan

      Podzielam tę opinię przed zakupem Lumii 930 gdy używałem Lumii 820 to używałem aplikacji Adobe Acrobat Reader ale gdy kupiłem 930 to musiałem przejść na PDF Reader bo w Adobe Acrobat Reader na wyświetlaczu 1080 p był bardzo rozmyty tekst dopiero po aktualizacji tej aplikacji teks zaczął być wyraźny ale teraz źle się uruchamia a także wolno czyta duże pliki powyżej 2 MB

 • Kukucz

  W końcu moje opierniczanie na forum ncplus na temat braku możliwości wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej i polskich napisów dało rezultaty. Nawet mi wczoraj emaila napisali, że właśnie wyszła nowa wersja aplikacji na urządzenia mobilne i w części filmów i seriali da się już zmieniać audio i napisy. Ciekawe, kiedy zmienia oprogramowanie w dekoderach, bo w tej chwili jak chce oglądać z napisami jakiś program, później niż podczas jego emisji, to muszę go nagrywać choć mam dostęp do tego programu w ramach abonamentu w VOD (np. filmy Canal+ po premierze są dostępne w ramach Canal+ VOD). Ale w VOD mogę oglądać tylko z dubbingiem lub lektorem ;( Nie wiek kto to wymyślił. Ale teraz przynajmniej wyjeżdżając w delegację będzie można w końcu coś oglądnąć na telefonie.

 • Marcin

  Dla mnie osobiście, osoba tworząca cennik upadła na głowę za dużo razy w dzieciństwie. Używam Horizon Go w UPC za darmo brak aplikacji na WP trudno

  A aplikacja NC GO cennik
  Bezpłatne limity dla poszczególnych pakietów po okresie promocyjnym, od 1/03/2016:
  pakiet VIP+ Max – 744 h 0 zł
  pakiet Universe+, pakiet Extra+, opcję Extra+ lub przynajmniej 1 kanał CANAL+ – 100 h/0 zł
  pozostałe pakiety – pierwsze 3 h/0 zł, następne 97h/4,99 zł.

  • Adam Jóźwik

   Korzystasz z tej apki? U mnie wywala błędy co chwilę. A mnogość dostępnych programów jest powalająca..