Najnowsze smartfony Lumia są już dostępne w Polsce

Najnowsze smartfony Lumia 730 Dual SIM, Lumia 735 oraz Lumia 830, które miały światową premierę na początku września, wchodzą na polski rynek. Wszystkie modele pracują pod kontrolą najnowszej wersji systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 z aktualizacją Denim.

Lumia 830 Windows Phone 8.1 Lumia Denim

Smartfony wyróżniają się mocnymi parametrami fotograficznymi w swojej kategorii cenowej. W czwartym kwartale zostanie zaktualizowana Lumia Camera w modelach Lumia 830, 930 oraz 1520.

Lumia Camera to:

 • Jeszcze szybsze uruchamianie aparatu oraz robienie świetnej jakości zdjęć w odstępie zaledwie milisekund.
 • Moment Capture – automatyczne uruchamianie nagrywania w jakości 4K, 24 klatki na sekundę (każdy z kadrów zapisywany jest w jakości 8,3 MP, pozwalając na selekcję dowolnego ujęcia i zapisanie go jako indywidualnego zdjęcia) .
 • Rich Capture, który ułatwi robienie zdjęć wykorzystując funkcje auto HDR oraz Dynamic Flash – zdjęcie można dowolnie edytować po jego wykonaniu za pośrednictwem bardzo prostego menu.
 • Możliwość robienia jeszcze lepszych zdjęć w słabym świetle dzięki najnowszej generacji algorytmom fotograficznym.

Najnowszy smartfon w ofercie Microsoft Devices – Lumia 830 – to:

 • wysokiej, jakości zdjęcia wykonane zarówno za dnia, jak i nocą, bogactwo możliwości ich edycji oraz technologia PureView.
 • Aparat o matrycy 10 MP, optyka firmy ZEISS oraz technologia Nokia Rich Recording.
 • Najnowsza wersja systemu Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim.
 • 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz pre-instalowany pakiet

Lumia 830 wyposażona została w wymienne kolorowe obudowy wykonane z poliwęglanu z funkcją bezprzewodowego ładowania. Jakość i precyzję wykonania podkreśla aluminiowa rama okalająca 5-calowy ekran HD.

Nowe smartfony Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 735 to:

 • doskonały szerokokątny przedni aparat o rozdzielczości 5 MP. Jest on gwarancją świetnych zdjęć, nawet w przypadku początkujących autorów fotografii typu selfie. Szerokokątny aparat pomoże uchwycić jeszcze więcej szczegółów lub wykonać zbiorowe selfie całej grupy przyjaciół.
 • Prowadzenie wideorozmów jest prostsze dzięki rozwiązaniu one-tap, które pozwala szybko przełączyć się z połączenia głosowego prowadzonego za pośrednictwem sieci operatorskiej na wideo połączenie poprzez Skype. Wszystko po to, aby móc jeszcze szybciej kontaktować się z bliskimi.
 • Bateria o pojemności 2220 mAh, 8 GB wbudowanej pamięci oraz 15 GB przestrzeni do zapisywania danych w chmurze OneDrive.

Model Lumia 730 Dual SIM obsługuje sieć 3G, natomiast Lumia 735 – 4G/LTE. Smartfon Lumia 735 jest wyposażony w obudowę do bezprzewodowego ładowania. Cała rodzina Lumia 730 Dual SIM/735 ma wymienne, kolorowe obudowy.

Usługi Microsoft dla wszystkich

Najnowsze modele smartfonów Lumia pozwalają korzystać z szeregu usług Microsoft – oferują użytkownikom 15 GB bezpłatnej przestrzeni w chmurze OneDrive oraz preinstalowany pakiet Microsoft Office Mobile. Połączenie tych funkcjonalności daje możliwość pracy mobilnej z dowolnego urządzenia – laptopa, tabletu lub smartfona. Pliki można płynnie synchronizować, zapisać je na jednym urządzeniu, by kontynuować edycję na innym. Natomiast przestrzeń w chmurze pozwala je bezpiecznie przechowywać.

Dodatkowo użytkownicy smartfonów Lumia 730 Dual SIM, Lumia735 i Lumia 830 mogą się cieszyć bezpłatnym dostępem do map i nawigacji na całym świecie dzięki aplikacjom HERE Maps oraz HERE Drive+, a także w pełni funkcjonalną aplikacją Mix Radio, która odtwarza muzykę dopasowaną do naszych gustów.

Dostępność i ceny

W Polsce model Lumia 730 Dual SIM jest dostępny w niezależnej dystrybucji w cenie 999 PLN, natomiast Lumia 735 w ofercie operatorskiej Orange, Play, Plus i T-Mobile.
Dodatkowo do końca listopada br. na kupujących modele Lumia 730 Dual SIM oraz Lumia 735 czeka promocja. Wystarczy wypełnić formularz i wraz z dowodem zakupu smartfona oraz kopią pierwszej strony karty gwarancyjnej produktu przesłać go na adres organizatora akcji. Na użytkowników nowych smartfonów czekają przelewy na wskazane konto w wysokości 200 PLN. Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji jest dostępny online. Lumia 830 jest dostępna w niezależnej dystrybucji w cenie 1699 PLN.

Źródło: Informacja prasowa Microsoft Devices