• Nokia
  • Komentarze: 12

Najnowsza wersja Nokia Refocus dostępna dla wszystkich Lumii WP8

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa wersja aplikacji Nokia Refocus oznaczonej numerem 1.1.3.1. Dzięki aplikacji możemy zmieniać ostrość już po zrobieniu zdjęcia. Program Nokia Refocus umożliwia zrobienie zdjęcia, a następnie wybranie na nim punktu, gdzie ma być skupiona ostrość.

Nokia Refocus - Nokia Lumia PureView

Nokia Refocus umożliwia zrobienie zdjęcia, a następnie wybranie na nim punktu, gdzie ma być skupiona ostrość. Sprawdza się świetnie, gdy fotografujesz obiekt w zbliżeniu, ponieważ w ten sposób możesz uwypuklić głębię na zdjęciach, a następnie zmienić punkt ostrości, jeśli chcesz. Możesz też dodać fajne efekty, takie jak „Wszystko jest ostre” czy Podbicie koloru.

Gdy skończysz, udostępnij swoje interaktywne zdjęcia Refocus za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, poczty elektronicznej i komunikatorów — wystarczy do tego konto OneDrive. Aplikacja przesyła najpierw Twoje zdjęcia do OneDrive, a następnie tworzy do nich łącze, które możesz udostępnić znajomym, żeby mogli się pobawić i sami zmieniać punkt ostrości.

Co nowego w Nokia Refocus 1.3.1.1?

  • Obsługa wszystkich urządzeń Lumia z systemem WP8
  • Poprawa ostrości

Aplikacja Nokia Refocus przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 i oprogramowaniem Lumia Amber lub nowszym.

Nokia Refocus

Cena: bezpłatne

Wydawca: Nokia Corporation

Pobierz Nokia Refocus na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR