Najnowsza wersja NaviComputer otrzymuje funkcję śledzenia trasy online

NaviComputer to aplikacja GPS z bezpłatnymi mapami i prowadzeniem dla telefonów Windows Phone. Aplikacja została zaprojektowana dla osób, które uprawiają sporty na otwartym powietrzu takich jak jazda na rowerze czy turystyka górska. Program korzysta z różnych wariantów map OpenStreetmaps.

NaviComputer - mapy offline dla Windows Phone

Producent aplikacji oferuje również narzędzie do pobierania i synchronizacji map do naszego komputera PC. NaviComputer został zoptymalizowany do pracy offline. Aplikacja potrafi śledzić nasze trasy i zapisywać je do plików GPX.

Możliwości NaviComputer:

  • Obsługa topograficznych map – mapy topograficzne, mapy rowerowe, mapy piesze.
  • Zapisywanie tras ze statystykami do pliku GPX.
  • Opcjonalne narzędzie dla PC – możliwość pobierania map i synchronizacji plików GPS.
  • Prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.

Najnowsza wersja 1.0.3.0 aplikacji wprowadza funkcję live tracking, dzięki której nasi znajomi lub nasza rodzina może w czasie rzeczywistym otrzymywać informacje o naszej lokalizacji. Jeżeli chcemy się podzielić naszą aktualną pozycją możemy to zrobić za pomocą odnośnika, który wyślemy przez e-mail lub sieci społecznościowe. Osoby, które otrzymają nasz odnośnik mogą śledzić naszą pozycję na mapie na każdym urządzeniu bez konieczności logowania się do serwisu.

Warto podkreślić, że nie jest to typowa nawigacja a jedynie podręczna mapa, która wskaże nam drogę. Aplikację możecie pobrać bezpłatnie dla telefonów z systemem Windows Phone 8. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

NaviComputer

Cena: bezpłatne

Wydawca: M. Bitzer

Pobierz NaviComputer na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR