Najlepsze urządzenia z konferencji Microsoft według Ciebie to?

We wtorek odbyła się konferencja Microsoft pod nazwą #Windows10devices, na której zostały zaprezentowane nowe urządzenia z systemem Windows. W ten dzień poznaliśmy nowe telefony, urządzenia Surface oraz akcesoria. Które z urządzeń wywarło na Was największe wrażenie?

Jakie urządzenia zaprezentował Microsoft na konferencji?

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie. Możecie wybrać trzy urządzenia, które zaskoczyły Was najbardziej lub też te, które chcielibyście mieć na własność. Podzielcie się również opiniami dlaczego wybraliście takie a nie inne urządzenia.


 • Krall

  Hololens zrobiło masakrę, Surface Book też mnie zaskoczył, reszta troche lipa. A tak btw. to w końcu nie było nowego treasure taga czy mnie coś ominęło?

  • Nie było. Pewnie udostępnią w niedługim czasie bez większej prezentacji.

 • Hololens nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, cała ta walka z robotami wyglądała na udawaną, duże większe wrażenie zrobił Book z odpinanymi ekranem

 • Nylu

  Surface book wygląd i mozliwosci

 • Zdecydowanie Surface Book

 • Adrian Jagielak

  Ach, to uczucie zagłosowania czterdzieści razy na Hololens…. no sory, ale musiałem 🙂

  • Adrian Jagielak

   Dobra, dobiłem do 100 🙂 Jakby ktoś chciał sekwencje wielokrotnego głosowania to jest taka:

   1. zaznacz opcję

   2. kliknij głosuj

   3. kliknij powrót do ankiety

   4. Ctrl+Shift+Del

   5. Enter

   zaznacz, głosuj, powrót, crtl shift del, enter, zaznacz, głosuj, powrót, crtl shift del, enter…. (działa na firefoxie, w innych przeglądarkach pewnie też)

   • Adrian Jagielak

    Ale Hololens były zajebiste….

 • Surface Book- w ogóle nie spodziewałem się takiego urządzenia. Urzekł mnie swoim wyglądem oraz zapowiedziami o wydajności. Szkoda tylko, że zapewne nie trafi do Polski, a jak nawet, to jego cena jest masakryczna. Podobnie Hololens, przecież za taką cenę to tylko kilka osób kupi sobie zabawkę, a bez opini milionów uzytkowników, jak MS zamierza udoskonalać swoje rozwiązanie, nie mówiąc już o rozpowszechnieniu go. Rozumiem, że czekają, aż inny producent podchwyci to i wyda swoje urządzenie za 1000dolarów, zgarniając cały blask chwały na siebie, a MS tylko będzie gadać „ale my byliśmy pierwsi, ale my mamy lepsze urządzenie” itp