Najlepsze aplikacje minionego roku dla Windows Phone w kolekcji Hity roku 2013

W sklepie Windows Phone pojawiła się nowa kolekcja aplikacji o nazwie Hity roku 2013. Na liście znalazło się aż 27 pozycji z czego 15 to gry a pozostałe 12 to aplikacje. Niestety nie wiadomo jakie zostały przyjęte kryteria wyboru ale i tak warto przejrzeć bo na liście znalazło się sporo hitów.

Sklep Windows Phone

Na liście znalazły się takie hity jak Angry Birds Star Wars II, Minion Rush, Temple Run, Asphalt 8 Airborne, Hill Climb Racing, Dungeon Hunter 4, Instagram BETA, Fresh Paint czy Vine. Zachęcam do przejrzenia całej listy dostępnej pod tym odnośnikiem. Wszystkie kolekcje aplikacji w sklepie Windows Phone zobaczycie tutaj.

A według Was jakie aplikacje i gry powinny znaleźć się na liście hitów 2013 roku? Według mnie zabrakło niezwykle popularnego endless runnera Subway Surfers. Jakie pozycje dodalibyście do listy?

  • Marian Szutiak

    Z tych aplikacji jedynie ProShot uważam za hit. Używałem go na swoim pierwszym smartfonie z WP8, czyli na HTC 8S i byłem z niego w pełni zadowolony. Potem stałem się właścicielem Nokii Lumii 820 i też przez jakiś czas używałem, do czasu zainstalowania aplikacji Nokia Pro Cam, a potem Nokia Camera (której teraz używam na Lumii 925).

  • kalnikow

    Insider Pro by pasował!

  • niezadowolony

    A ja bym dodał tutaj aplikacje Meteo – najdokładniejsza i najlepsza pogoda na WP(chyba, że dla kogoś liczą się kolorowe obrazki i zdjęcia słoneczna, chmurki, deszczu itd., to zdecydowanie odradzam), Nokia Pocztówka – bardzo pomysłowa aplikacja i co najważniejsze pocztówki dochodzą, sprawdzałem 🙂 Osobiście przydaje mi się też aplikacja Play – Stan Konta, Yanosik, Transportoid, UC Browser i dość zabawna, szczególnie jak się ma gadających przez sen znajomych, – Sleep Recorder 🙂