Najlepsza gra słowna Wordament otrzymuje aktualizację 2.8.3.0 dla Windows Phone

Microsoft zaktualizował jedną z najpopularniejszych gier słownych Wordament. W grze układamy kolejne słowa przesuwając palec po planszy z 16 literami. Gra posiada osiągnięcia Xbox oraz tzw. trygramy czyli specjalnie przygotowane plansze z wyzwaniami. Naszym zadaniem jest zdobywanie punktów – oczywiście im więcej tym lepiej. Zapraszam do wspólnej gry z najnowszą odsłoną Wordament!

Wordament 2.8.3 Windows Phone

Na powyższym zrzucie zamieszczam moje statystyki. Zachęcam Was do podzielenia się Waszymi wynikami w komentarzach poniżej! Zapraszam również do wspólnej rywalizacji – mój nick to nismonet.

Poniżej zamieszczam ogólną listę zmian dla wersji 2.8. Nie wiadomo jakie zmiany wprowadzono w najnowszej wersji 2.8.3.0. Prawdopodobnie są to jedynie drobne poprawki i usprawnienia.

Co nowego w Wordament 2.8?

  • Wsparcie techniczne w języku ojczystym dla urządzeń i rozdzielczości systemu Windows 8.
  • Nowe języki: turecki i norweski.
  • Poprawiono problem z brakiem łączności z Xbox Live.
  • Wsparcie dla urządzeń z systemem Android (od wersji Ice-cream Sandwich).

Gra jest dostępna w całości w języku polskim. Na planszy nie widać polskich znaków diakrytycznych ale wszystkie samogłoski posiadają swoje odpowiedniki. Literę A można zastosować jako literę Ą czy C jako Ć. Występuje kilka niedoróbek jeżeli chodzi o zasób polskich słów oraz ich poprawność ale mimo wszystko Wordament zasługuje na pięć gwiazdek. Należy jednak pamiętać, że polski słownik w grze jest w wersji beta. Polecam wszystkim fanom gier słownych i nie tylko!

Gra jest dostępna zarówno dla telefonów Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8, Windows Phone 8 jak i Windows Phone 8.1. Ponadto w grę mogą również zagrać właściciele systemu iOS oraz dla urządzeń z systemem Android. Wersja 2.8.3.0 przeznaczona jest dla telefonów WP8 i WP8.1 a wersja 2.8.0.0 dla WP7.x. Więcej informacji o grze oraz tablice z wynikami znajdują się na stronie wordament.com.

Pobierz Wordament na Windows Phone 7.5 / 7.8 / 8 / 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR