• Gry
  • Komentarze: 22

Najlepsza gra słowna Wordament dostępna w nowej wersji 2.5!

Jedną z moich ulubionych gier dostępnych w sklepie Windows Phone jest Wordament. Jest to gra słowna, w której układamy słowa zdobywając punkty. Od wczoraj dostępna jest aktualizacja w wersji 2.5.

Wordament 2.5.0.0 - Windows PhoneWordament - Windows Phone

Wordament - Windows PhoneWordament - Windows Phone

[quote style=”3″ author=”sklep Windows Phone”]Po co grać z jednym przeciwnikiem na raz, skoro można zagrać z tysiącami? Wordament® to turniej słowny, rozgrywający się w czasie rzeczywistym. Wszyscy gracze rywalizują ze sobą jednocześnie na tej samej planszy. Poszczególne rundy oferują wyzwania takie jak 2- lub 3-literowe płytki, słowa tematyczne, rundy na czas i wiele więcej. Możesz wykazać się na wiele sposobów: znajdź największą możliwą liczbę słów, pokonaj swoich  znajomych w pojedynku albo pobij swój rekord. To, w jaki sposób wygrasz, zależy tylko od Ciebie. Wordament śledzi Twoje postępy, aktualizując na bieżąco statystyki Twojej rozgrywki, zawierające informacje o najlepszym znalezionym słowie, całkowitym wyniku, najwyższym wyniku za słowo, zajętych pierwszych miejscach i wiele więcej. Dzięki Rankingowi Xboxa dowiesz się, kto jest mistrzem danego dnia, godziny i wszechczasów. Pnij się w tabelach, osiągając najlepsze wyniki  i zbierając pochwały. Czy to Ty zostaniesz naszym kolejnym mistrzem?[/quote]

Co nowego w Wordament 2.5.0.0?

  • Zaloguj się przez Facebooka i zmierz się ze znajomymi!
  • Publikuj swoje najlepsze wyniki na portalach społecznościowych, w tym na Facebooku i Twitterze.
  • Zwiększona stabilność i płynność rozgrywki.
  • 15 dostępnych wersji językowych, a kolejne w przygotowaniu.
  • Motyw przewodni jest teraz niezależny od telefonu, którego używasz  – możesz grać w dowolnej kolorystyce.

Gra jest dostępna w całości w języku polskim. Na planszy nie widać polskich znaków diakrytycznych ale wszystkie samogłoski posiadają swoje odpowiedniki. Literę A można zastosować jako literę Ą czy C jako Ć. Występuje kilka niedoróbek jeżeli chodzi o zasób polskich słów oraz ich poprawność ale mimo wszystko Wordament zasługuje na pięć gwiazdek. Polecam wszystkim fanom gier słownych i nie tylko! Zapraszam również do wspólnej rywalizacji – mój nick to nismonet.

Aby konkurować w rankingach Wordament, musisz mieć imię. Zarejestruj się za pomocą konsoli Xbox, aby używać swojego tagu gracza lub poprzez serwis Facebook, by używać swojego imienia.

Gra jest dostępna zarówno dla telefonów Windows Phone 7.5, Windows Phone 7.8 jak i Windows Phone 8. Więcej informacji o grze oraz tablice z wynikami znajdują się na stronie wordament.com.

Pobierz aplikację [label style=”1″]Wordament[/label] ze sklepu Windows Phone

Wordament - sklep Windows PhoneKod QR - Wordament