Nagrywanie rozmów działa już poprawnie w szybkim kręgu Windows Insider

Nagrywanie rozmów to funkcja, która jest dostępna wyłącznie dla telefonów z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 10 Mobile. Jeżeli posiadacie telefon Lumia 550, 650, 950 lub 950 XL to w ustawieniach telefonu możecie ustawić aby aplikacja Rejestrator głosu nagrywała rozmowy telefoniczne. Przez jakiś czas testerzy najnowszych kompilacji systemu w szybkim kręgu Windows Insider nie mogli skorzystać z tej funkcji. Najnowsza aktualizacja aplikacji Rejestrator głosu rozwiązuje ten problem.

Użytkownicy z systemem Windows 10 Mobile z rozgałęzienia Redstone 1 do tej pory borykali się z dwoma problemami. Pierwszym z nich był brak możliwości zaktualizowania aplikacji Rejestrator głosu w sklepie. Przy próbie aktualizacji pojawiał się błąd. Poważniejszy błąd dotyczył jednak braku możliwości włączenia opcji nagrywania dla połączeń przychodzących oraz wychodzących. Najnowsza wersja aplikacji Rejestrator głosu o numerze 10.1607.1931.0 rozwiązuje ten problem.

Aby włączyć nagrywanie rozmów w systemie Windows 10 Mobile Redstone 1 należy kolejno przejść do: Ustawienia > System > Telefon > Aplikacje domyślne – Wybierz aplikacje > Połączenia – Wybierz aplikację, która ma być używana do zarządzania nagranymi rozmowami telefonicznymi.

Nagrywanie rozmów w Windows 10 Mobile

Pamiętajcie, że funkcja nagrywanie jest dostępna wyłącznie dla telefonów z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 10 Mobile. Dajcie znać czy najnowsza aktualizacja aplikacji Rejestrator głosu rozwiązała opisane powyżej problemy.

Pobierz Rejestrator głosu dla Windows 10 oraz Windows 10 Mobile

QR Rejestrator głosu

 • Piotr

  Tak. Po instalacji wszystko jest ok. Lumia 950xl.

 • Piotr

  Nie mam tylko cały czas double tap. Jestem w szybkim kręgu. Michale, czy możesz coś poradzić? ?

 • Krzysztof Mirosław

  A kiedy dla reszty lumi? Np. 532?

  • Konrad Uroda-Darłak

   Nigdy 😛

  • Mobilny

   Ostatni akapit: „Pamiętajcie, że funkcja nagrywanie jest dostępna wyłącznie dla telefonów z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 10 Mobile.” 🙂

   • Krzysztof Mirosław

    Kurde 🙂 trzeba 532 z dziesiątka wziąć ze sklepu xd.ten model przypadł mi do gustu

 • Piotr

  Dziękuję Michale☺

 • Marek

  Czy nie da się jakoś obejść programowo zakazu nagrywania na pozostałych telefonach? Czy to jest gdzieś zaszyte w układowym oprogramowaniu?

 • toomekb90

  Ktoś wie, jak w L950XL DS zmienic motyw drugiego telefonu?

 • Rutkowski Przemysław

  Za chwile będę musiał powiedzieć : „Niech Microsoft spier***** ze swoim W10”
  Kupiłem Lumie 640 DS w wolnej sprzedaży.
  Liczyłem na szybki upgrade do W10.
  Teraz okazuje się, że faworyzowane są telefony z fabrycznie wgranym W10.
  Kur** tylu kolegom poleciłem telefon Lumia, że a aż mi teraz głupio że muszą się tak męczyć i wysłuchiwać czego to nie ma na androidzie.

  Cudowna polityka Microsofta.

  • Hubert Cumberdale

   „Microsoftu”! A tak poza tym, to się zgadzam 😉

 • Rafal Oleśkiewicz

  Witam,
  Wiele się pisze o łatwości włączenia opcji nagrywania rozmów a ja mam problem ze swoim telefonem gdyż opcji takiej po prostu w ustawieniach nie ma. Po wejściu w domyślne aplikacje mam tylko wybór aplikacji na potrzeby identyfikacji numeru oraz wybór aplikacji do przełączenia połączenia telefonicznego na wideorozmowę. Może ktoś coś podpowiedzieć? Oczywiście wszystkie aktualizacje są zrobione posiadam także najnowszą wersje rejestratora głosu.
  Posiadam telefon Lumia 635 z preinstalowanym fabrycznie Windows 8.0 Phone aktualizowanym później automatycznie do Windows 10 Phone

  • Tylko wymienione w artykule telefony mają możliwość nagrywania rozmów.

   • Rafal Oleśkiewicz

    Zakładałem, że może trzeba coś ręcznie doinstalować. Nie bardzo wiem od czego zależy pojawienie się tej funkcjonalności skoro to ten sam Windows 10 phone

    • Niestety nie ma możliwości uruchomienia nagrywania w starszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile.

     • Rafal Oleśkiewicz

      No trudno może z czasem pojawi się sensowne oprogramowanie w sklepie bo to co jest obecnie nie zbyt się sprawdza lub wprost nie działa.