myTube! to godny polecenia klient serwisu YouTube

Użytkownicy urządzeń z systemem Windows 10 nie doczekali się oficjalnej aplikacji YouTube, ale na szczęście w sklepie znajduje się sporo zamienników i niektóre z nich wykonane są z najwyższą starannością. W ostatnim czasie sporo osób polecało w komentarzach aplikację myTube!, która stała się w pełni uniwersalną aplikacją z elementami wizualnymi Fluent Design System.

Aplikacja posiada wszystko to co powinien posiadać klient YouTube. Użytkownik może zalogować się do swojego konta, dzięki czemu można oceniać filmy, komentować oraz wykonywać wszystkie pozostałe czynności. W trakcie korzystania z myTube! nie zauważyłem żadnych spowolnień ani błędów. Aplikacja działa szybko i sprawnie a elementy wizualne Fluent Design uprzyjemniają czas spędzony na oglądaniu filmów.

Teraz jest doskonały moment, aby sprawdzić możliwości aplikacji ponieważ producent, Ryken Studio, przygotował czasową promocję, w której możecie pobrać program całkowicie bezpłatnie. Aplikacja standardowo kosztuje 4,50 zł, ale przez najbliższe dwa dni możecie pobierać ją bezpłatnie. Dajcie znać z jakich klientów korzystacie i czy aplikacja myTube! przypadła Wam do gustu. Pobierzcie program już teraz na Wasze telefony, komputery oraz konsole z systemem Windows 10.

Pobierz aplikację myTube!