• Programy
 • Komentarze: 5

Music Drop otrzymuje nową wersję 1.0.2.0 dla telefonów Windows Phone 8

Jeżeli często wgrywasz nową muzykę do swojego telefonu Windows Phone 8 to powinieneś zainteresować się aplikacją Music Drop. Aplikacja pozwala szybko przenieść muzykę z komputera do telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Przesyłanie muzyki Windows Phone 8 - Music Drop

Po podłączeniu urządzeń do sieci, należy uruchomić aplikację w telefonie i wpisać adres do przeglądarki internetowej obsługującej HTML5 na komputerze. Następnie w nowo otwartej stronie internetowej, przeciągnij i wrzuć utwory do chmury. Twoja muzyka będzie przesłana bezpośrednio do telefonu z systemem Windows 8.

Aplikację przetestowałem na mojej Lumii 925 oraz na przeglądarce Firefox i wszystko działa jak należy. W ciągu kilku sekund utwór miałem już na telefonie bez konieczności podłączania kabla. Poniżej zrzut ekranu na komputerze po wpisaniu adresu URL widocznego w aplikacji na telefonie.

Music Drop na komputerze PC

Music Drop możecie pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Wymagany jest telefon z systemem Windows Phone 8 oraz przeglądarka z obsługą HTML5 na komputerze.

Niestety producent aplikacji nie udostępnił listy zmian i poprawek jakie wprowadził do najnowszej wersji. Jeżeli zauważyliście jakieś zmiany to koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach poniżej. Zapraszam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Music Drop

Cena: bezpłatne

Wydawca: Codeceptive Studios

Pobierz Music Drop na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
 • kalnikow

  A gdzie apka zapisuje pliki? W telefonie czy na karcie???

  • Nie widzę nigdzie opcji do przestawiania miejsca zapisu. Na Lumii 925 niestety nie przetestuję karty pamięci.

  • sedziu

   Zapisuje tam gdzie masz ustawione aby zapisywało muzykę. W ustawieniach telefonu.

 • krzysiwonka

  Posiadam L720. U mnie zapisuję na karcie pamięci w folderze Music

 • csrss

  Zmiany są tam takie, że teraz obsługuje unicodowe nazwy utworów bo wcześniej jak się miało jakiś utwór z dziwnymi znakami do nie przerzucał na telefon wogóle. Plus że teraz można muze z przeglądarki odpalać. Aha, i jeszcze .WMA oraz .M4A formaty można wrzucać. Wcześniej nie obsługiwał.