Music Drop: łatwy transfer muzyki z komputera na telefon Windows Phone 8

Jeżeli często wgrywasz nową muzykę do swojego telefonu Windows Phone 8 to powinieneś zainteresować się aplikacją Music Drop. Aplikacja pozwala szybko przenieść muzykę z komputera do telefonu za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Music Drop Windows Phone

Po podłączeniu urządzeń do sieci, należy uruchomić aplikację w telefonie i wpisać adres do przeglądarki internetowej obsługującej HTML5 na komputerze. Następnie w nowo otwartej stronie internetowej, przeciągnij i wrzuć utwory do chmury. Twoja muzyka będzie przesłana bezpośrednio do telefonu z systemem Windows 8.

Aplikację przetestowałem na mojej Lumii 925 oraz na przeglądarce Firefox i wszystko działa jak należy. W ciągu kilku sekund utwór miałem już na telefonie bez konieczności podłączania kabla. Poniżej zrzut ekranu na komputerze po wpisaniu adresu URL widocznego w aplikacji na telefonie.

Music Drop na komputerze PC

Music Drop możecie pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Wymagany jest telefon z systemem Windows Phone 8 oraz przeglądarka z obsługą HTML5 na komputerze.

Music Drop

Cena: bezpłatne

Wydawca: Codeceptive Studios

Pobierz Music Drop na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • kalnikow

    szkoda, ze nie można synchronizować bezprzewodowo jak w starym, dobrym Zune…
    Wiem, wiem, że niektórym na samą myśl chodzą mrówki po plecach, ale jakieś podobne rozwiązanie w wp8 by się przydało!

  • liukang

    Czy to działa podobnie jak program Dukto R5? Z tym że tam można było przesłać dowolny plik do telefonu. Czy próbowałeś przez ten program przerzucić inne formaty plików niż muzycznych?

    • Podejrzewam, że działa na takiej samej zasadzie. Przy próbie przesłania innego formatu pliku pojawia się komunikat: Invalid type file detected.