• Programy
  • Komentarze: 0

Music Drop czyli przesyłanie muzyki do telefonu przez Wi-Fi w nowej wersji 1.0.4.0

Jeżeli słuchasz często muzyki i regularnie uzupełniasz swoją bibliotekę w telefonie Windows Phone to koniecznie zapoznaj się z aplikacją Music Drop. Za pomocą aplikacji w szybki i łatwy sposób przegrasz bezprzewodowo swoje ulubione piosenki z komputera do telefonu z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1.

Music Drop 1.0.4.0 Windows Phone

Po podłączeniu urządzeń do sieci Wi-Fi, należy uruchomić aplikację w telefonie i przepisać widoczny tam adres do przeglądarki internetowej na naszym komputerze. Następnie w nowo otwartej stronie internetowej wystarczy przeciągać i upuszczać nasze utwory w odpowiednim miejscu. Twoja muzyka będzie przesłana bezpośrednio do telefonu z systemem Windows 8.

Aplikację przetestowałem na Lumii 925, Lumii 1520 oraz na przeglądarce Firefox i wszystko działa tak jak powinno. W ciągu zaledwie kilku sekund utwór miałem już na telefonie bez konieczności podłączania kabla. Poniżej zrzut ekranu na komputerze po wpisaniu adresu URL widocznego w aplikacji na telefonie.

Music Drop - przeglądarka na komputerze

Music Drop możecie pobrać bezpłatnie ze sklepu Windows Phone. Wymagany jest telefon z systemem Windows Phone 8 oraz przeglądarka internetowa z obsługą HTML5 na komputerze.

Co nowego w Music Drop 1.0.4.0?

  • Lista zostanie zaktualizowana jak tylko producent udostępni informacje.

Aplikacja przeznaczona jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zachęcam do pobierania za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Music Drop

Wersja: 1.0.4.0

Cena: bezpłatne

Wydawca: Codeceptive Studios

Pobierz Music Drop na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR