MSMobile.pl to nowy adres dla portalu NokiaWindowsPhone.pl

Tydzień temu przygotowaliśmy ankietę, w której mogliście wybrać Waszego faworyta odnośnie przyszłej nazwy portalu NokiaWindowsPhone.pl. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwycięzcą została domena MSMobile.pl!

MSMobile.pl

W ankiecie mogliście wybrać jedną spośród trzech domen. Wyboru mogliście dokonać pomiędzy domenami: WindowsMobilny.pl, MSMobile.pl oraz MobileWindows.pl.

Na pierwszym miejscu znalazła się domena MSMobile.pl, która zdobyła aż 392 głosy co dało dokładnie 50% wszystkich głosów. Drugie miejsce zajęła domena MoibleWindows.pl z ilością 259 głosów co daje wynik 33%. Brązowy medal przypadł domenie WindowsMobilny.pl z blisko 17% poparciem.

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was, że od dzisiaj wszystkie nowości możecie śledzić odwiedzając adres MSMobile.pl. Kanał RSS dostępny jest pod adresem msmobile.pl/feed.

Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w ankiecie! Jeżeli widzicie błąd lub chcecie zgłosić sugestię to możecie to zrobić wysyłając wiadomość za pomocą tej strony lub pisząc komentarz pod tym artykułem.