MSMobile.pl dołącza do grona najlepszych portali technicznych w aplikacji #techInformacje

Mam dla Was bardzo dobrą wiadomość. Dzisiaj nasz portal dołączył do grona najlepszych portali technicznych w Polsce, dzięki polskiemu producentowi aplikacji Clever Software. Od dzisiaj możecie śledzić nowości na portalu pobierając aplikację #techInformacje na Wasze smartfony z systemem Windows Phone 8.1, Android oraz iOS.

MSMobile.pl w #techInformacje

W aplikacji znajduje się już sporo portali o tematyce technicznej i technologicznej. Z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. A tak oto producent reklamuje swój produkt:

[quote style=”1″ author=”Clever Software”]Potrzebujesz najnowszych informacji ze świata IT? Dobrze trafiłeś aplikacja #techInformacje pozwoli Ci na przeglądanie artykułów ze wszystkich najpopularniejszych blogów oraz serwisów poświęconych tematyce IT.[/quote]

Przy okazji informujemy, że został poprawiony nasz kanał RSS, który teraz wyświetla poprawne obrazki. Przypominamy również, że nasz portal możecie śledzić również na Facebooku, Google+ oraz Twitterze.

Zachęcam wszystkich do pobrania aplikacji #techInformacje, w której od dzisiaj znajdziecie również wszystkie wpisy z MSMobile.pl.

Pobierz #techInformacje na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR