Mozo prezentuje nowe, kolorowe obudowy dla telefonów Lumia 650, 950 oraz 950 XL

Mozo, producent nietuzinkowych etui dla telefonów Lumia, przygotował nowe propozycje dla posiadaczy smartfonów Lumia 650, Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. W ofercie już wkrótce pojawią się nowe, kolorowe etui, których przedsprzedaż rozpocznie się już w najbliższy piątek.

Cukierkowe etui widoczne na grafice tytułowej prezentuje nowe modele etui wykonane z poliwęglanu dla telefonów Lumia 650. Nowe etui przygotowane dla flagowych modeli zostały również wykonane z tego samego materiału ale będą dostępne w jednolitym kolorze – widoczne na poniższym zdjęciu.

Kolorowe etui Mozo dla Lumia 950 / XL

Prawdopodobnie będziemy mieli do wyboru trzy kolory widoczne na powyższym zdjęciu – czerwony, żółty oraz niebieski. Dla przypomnienia napiszę również, że w ten piątek wystartuje przedsprzedaż dla drewnianej obudowy, która będzie dostępna wyłącznie dla modeli Lumia 950 oraz Lumia 950 XL.

Drewniane etui Mozo

Zachęcam również do zapoznania się z naszą recenzję dotyczącą skórzanych etui Mozo dla flagowych modeli. Zdjęcia możecie obejrzeć w tym artykule. Z kolei krótką wideo recenzję obejrzycie tutaj.

Etui Mozo dla Lumia 950 XL

Jak Wam przypadły do gustu nowe etui Mozo? Zamierzacie kupić nowe etui czy może już posiadacie inne tej samej firmy? Dajcie znać w komentarzach poniżej.

Źródło: Facebook