Mozo prezentuje etui oraz wymienną obudowę dla telefonu Lumia 650

Mozo, oficjalny partner Microsoft specjalizujący się w produkcji akcesoriów, stał się popularny dzięki nietuzinkowym wymiennym obudowom, które przygotował wraz z premierą telefonów Lumia 950 oraz Lumia 950 XL. Obudowy wykonane z prawdziwej skóry z ramką imitującą stal przypadły do gustu posiadaczom najnowszych flagowców. Teraz firma postanowiła przygotować swoje propozycje dla najnowszego telefonu Lumia 650.

Mozo pracuje nad etui oraz wymiennymi obudowami dla smartfonu Lumia 650. Na ich stronie pojawił się zwiastun najnowszych akcesoriów. Na tę chwilę możemy zobaczyć jak będzie wyglądać silikonowa nakładka ochraniająca telefon oraz wymienna obudowa, która imituje szczotkowaną stal.

Etui Mozo dla Lumia 650

Etui Mozo dla Lumia 650

Niestety na tę chwilę nie wiadomo jak zostaną wycenione nowe akcesoria przygotowane specjalnie dla modelu Lumia 650. Patrząc jednak na ceny innych produktów na stronie producenta można przyjąć, że nie będą one tanie. Dla przykładu skórzane obudowy dla telefonów Lumia 950 zostały wycenione na blisko 50€. Opisywana obudowa nie posiada skóry dlatego możemy przyjąć, że cena ta będzie dużo niższa niż w przypadku skórzanych wykończeń.

W ofercie firmy Mozo znajdziecie również etui / obudowy dla innych telefonów Lumia takich jak np. 535, 630, 640, 640 XL, 730, 830 czy 1020. Sklep możecie odwiedzić klikając w odnośnik podany w źródle.

Źródło: Mozo Accessories