Movie Creator Beta otrzymuje wsparcie dla 4K oraz obsługę chmury OneDrive

Microsoft udostępnił dzisiaj aktualizację dla aplikacji Movie Creator Beta, dzięki której możemy tworzyć filmy. Aplikacja pozwala szybko i łatwo łączyć filmy, zdjęcia, muzykę, a nawet kinografy w stylowe filmy, które można wszędzie udostępniać. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza między innymi obsługę formatu 4K oraz możliwość dodawania filmów i zdjęć wprost z naszej chmury OneDrive.

Movie Creator Beta - 4K oraz OneDrive

To proste! W czterech szybkich krokach wybierasz materiał, kompozycję (czyli styl Twojego filmu), dodajesz muzykę i napisy — potem trzeba tylko obejrzeć film.

Możesz go także spersonalizować! Dostępne narzędzia pozwalają zmienić kolejność klipów, stosować do nich filtry, przycinać je i modyfikować ich długość, obracać je, przerzucać i tworzyć odbicia lustrzane, łączyć w panoramy i powiększać, dodawać napisy i listę osób, a także regulować dźwięk. W dowolnym momencie możesz zmienić muzykę dodaną do filmu i kompozycje, a nawet pobrać ich więcej ze Sklepu z kompozycjami dostępnego w aplikacji. Zapisz film w żądanym rozmiarze, a będzie gotowy do oglądania i udostępniania.

Co nowego w Movie Creator Beta 2.6.0.129 (2015.423.1157.4001)?

  • Wsparcie dla 4K wideo wejście z wyjściem max 1080p (na urządzenia obsługiwane modele)
  • Wybierz zdjęcia i filmy z OneDrive
  • Zmiana szybkości przesyłania filmów wideo
  • Zmień podpis & tytuł rodzinę czcionek / rozmiar / pozycja
  • Różne poprawki błędów

Aplikacja dostępna jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Program możecie pobrać klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz Movie Creator Beta na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR