Movie Creator Beta otrzymuje drobną aktualizację dla Windows Phone 8.1

Microsoft udostępnił wczoraj kolejną aktualizację dla aplikacji Movie Creator Beta, dzięki której możemy tworzyć filmy. Aplikacja pozwala szybko i łatwo łączyć filmy, zdjęcia, muzykę, a nawet kinografy w stylowe filmy, które można wszędzie udostępniać. Najnowsza wersja wprowadza drobne poprawki błędów.

Movie Creator Beta 2.6.0.131

To proste! W czterech szybkich krokach wybierasz materiał, kompozycję (czyli styl Twojego filmu), dodajesz muzykę i napisy — potem trzeba tylko obejrzeć film.

Możesz go także spersonalizować! Dostępne narzędzia pozwalają zmienić kolejność klipów, stosować do nich filtry, przycinać je i modyfikować ich długość, obracać je, przerzucać i tworzyć odbicia lustrzane, łączyć w panoramy i powiększać, dodawać napisy i listę osób, a także regulować dźwięk. W dowolnym momencie możesz zmienić muzykę dodaną do filmu i kompozycje, a nawet pobrać ich więcej ze Sklepu z kompozycjami dostępnego w aplikacji. Zapisz film w żądanym rozmiarze, a będzie gotowy do oglądania i udostępniania.

Co nowego w Movie Creator Beta 2.6.0.131 (2015.429.2000.1207)?

  • Różne poprawki błędów

Aplikacja dostępna jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Program możecie pobrać klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz Movie Creator Beta na Windows Phone 8.1 (bezpłatne)

sklep Windows PhoneKod QR