• Microsoft
  • Komentarze: 0

Movie Creator Beta od Microsoft właśnie otrzymał aktualizację

Niecałe dwa tygodnie temu Microsoft udostępnił nową aplikację o nazwie Movie Creator Beta, dzięki której możemy w prosty sposób tworzyć filmy. Dzisiaj aplikacja otrzymała aktualizację. Twórz i łącz filmy, zdjęcia, muzykę a nawet kinografy w stylowe filmy, które możesz wszędzie udostępniać!

Movie Creator Beta

To proste! W czterech szybkich krokach wybierasz materiał, kompozycję (czyli styl Twojego filmu), dodajesz muzykę i napisy — potem trzeba tylko obejrzeć film.

Możesz go także spersonalizować! Dostępne narzędzia pozwalają zmienić kolejność klipów, stosować do nich filtry, przycinać je i modyfikować ich długość, obracać je, przerzucać i tworzyć odbicia lustrzane, łączyć w panoramy i powiększać, dodawać napisy i listę osób, a także regulować dźwięk. W dowolnym momencie możesz zmienić muzykę dodaną do filmu i kompozycje, a nawet pobrać ich więcej ze Sklepu z kompozycjami dostępnego w aplikacji. Zapisz film w żądanym rozmiarze, a będzie gotowy do oglądania i udostępniania.

Niestety Microsoft nie udostępnił listy zmian. Aplikacja dostępna jest wyłącznie dla telefonów z systemem Windows Phone 8.1. Program możecie pobrać klikając w poniższy odnośnik.

Pobierz Movie Creator Beta na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR