Moje ING mobile już dostępne dla telefonów Windows 10 Mobile

Dzisiaj rano otrzymałem wiadomość z banku, że nowa aplikacja Moje ING mobile jest już dostępna dla telefonów z systemem Windows 10 Mobile. Natychmiast sprawdziłem sklep i bez problemu pobrałem najnowszą aplikację do bankowości mobilnej. Już teraz możecie pobrać i sprawdzić jak funkcjonuje najnowsza odsłona aplikacji ING na Waszych telefonach.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji będziemy musieli ją aktywować. Jeżeli wcześniej korzystaliśmy z aplikacji INGMobile to proces aktywacji znacząco się skróci ponieważ będziemy mogli się zalogować korzystając z dotychczasowego kodu PIN. Użytkownicy, którzy po raz pierwszy będą korzystać z aplikacji ING na telefonie będą musieli utworzyć kod PIN aby w pełni wykorzystać możliwości bankowości mobilnej.

Aktywacja Moje ING mobile

Po udanej aktywacji możemy rozpocząć korzystanie z aplikacji. Jeżeli korzystacie na co dzień z bankowości internetowej to interfejs nowej aplikacji nie będzie dla Was zaskoczeniem. Jest to niemalże kopia tego co możemy znaleźć po zalogowaniu na stronie internetowej banku. Na ekranie startowym zobaczycie charakterystyczne okręgi, które przedstawiają Wasze konta, oszczędności, karty, fundusze oraz ubezpieczenia.

Moje ING mobile

Przewijając ekran w dół ujrzycie dodatkowe informacje takie jak nasze miesięczne wydatki, ustawienia BLIK, paragony, roczne wydatki oraz dodatkowe informacje o sposobach mobilnych płatności. Kliknięcie w menu widoczne w prawym górnym rogu spowoduje otwarcie ustawień.

Ustawienia Moje ING mobile

Moje ING mobile sprawdziłem na telefonie Lumia 950 XL i jak na pierwszą wersję aplikacja funkcjonuje całkiem sprawnie. Wszystkie funkcje działają poprawnie a dodatkowo możemy ustawić podgląd stanu dla wybranego konta w wartości pieniężnej jak i procentowej. Niestety w obecnej wersji aplikacja nie posiada dynamicznego kafelka.

Moim zdaniem warto było czekać. Nie jest idealnie ale pamiętajmy, że jest to pierwsza wersja aplikacji (1.0.138.0) i z pewnością w kolejnych aktualizacjach aplikacja zostanie zoptymalizowana, dzięki czemu będzie się szybciej uruchamiać oraz interfejs użytkownika będzie płynniej reagował na nasze polecenia.

Warto również dodać, że nowa aplikacja Moje ING mobile nie zastępuje dotychczasowej aplikacji INGMobile. Możecie zainstalować i korzystać z obu aplikacji na Waszych telefonach z systemem Windows 10 Mobile. Użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone 8.1 mogą korzystać wyłącznie z aplikacji INGMobile.

Zachęcam wszystkich do zainstalowania nowej wersji aplikacji Moje ING mobile oraz do dzielenia się Waszymi opiniami w komentarzach poniżej. Nie zapomnijcie również ocenić aplikacji w sklepie ponieważ Wasze oceny mogą ulepszyć aplikację.

Pobierz bezpłatnie aplikację Moje ING Mobile dla Windows 10 Mobile

Kod QR
 • vom

  Sorry, ale nie bardzo rozumiem te podnietę. 99% ludzi kompletnie ta aplikacja nie obchodzi.

  • Masz rację. Nie jest to Snapchat ale kiedyś z pewnością przyda Ci się aplikacja do bankowości mobilnej…

   • vom

    Macie jakieś koszmarne kompleksy związane z tym Snapchatem. Nie wiem, nie używam, ale pewnie są jakieś powody.
    Z bankowości internetowej korzystam chłopcze od pierwszego dnia w którym było to w naszym kraju możliwe. Ale co mnie obchodzi ING? To jedyny bank w PL?

    Rozumiem informację o nowej aplikacji (w końcu to w tym ekosystemie święto), ale to już kolejny dzień,w którym pojawia się nowy artykuł na ten temat.
    Spidersweb bierze przynajmniej za takie wpisy pieniądze. Mam nadzieję, że ty też nie robisz tego społecznie. Przynajmniej tyle.

    • „Ale co mnie obchodzi ING? To jedyny bank w PL?”

     i tylko dlatego mamy o nim nie pisać? piszemy o różnych aplikacjach różnych podmiotów

    • Darek Cullen

     Piszą o tym bo Michał ma tam konto. Proste. Gdyby miał konto w innym banku pisałby o innym banku. ;).

  • robiłeś badania statystycznie? sądząc po dyskusjach na stronie ING kwestia aktualizacji tej aplikacji była / jest istotna dla DUŻEJ ilości użytkowników systemu windows

 • Krzysztof Łoziński

  Szczerze ta niby ich nowa aplikacja wygląda mi na zwykłą nakładkę na stronę internetową. Logowałem się na swoje konto przez stronę mobilną i jest taka sama

  • vom

   Tak, to zwykły wrapper.

  • bo to jest zwykła nakładka na stronę internetową udająca aplikację UWP

 • Tomek

  Jest aktualizacja Messengera (Beta)

 • pierwszy kontakt – wpisywanie pinu ze zwykłej klawiatury ustawionej w dodatku na litery a nie na cyfry, pin miałem wizualny tak więc wklepywanie go z wersji zwykłej to nieporozumienie

  • marcin

   Z tym to jest faktycznie jakaś pomyłka, poza tym BLIK nie działa. U mnie po SR aplikacja zaczęła działać w miarę płynnie, bo po pierwszym uruchomieniu było tragicznie

 • Grzegorz Pałka

  L930 ING nadal nie działa 🙁

  • Pobrałeś nową aplikację Moje ING mobile? Zapewne sprawdzasz w dalszym ciągu starą aplikację INGMobile. Skorzystaj z odnośnika w artykule aby pobrać nową aplikację.

   • Grzegorz Pałka

    Dzięki jak pobrałem z odnośnika zadziałało 🙂