• Nokia
  • Komentarze: 1

Nokia przygotowała przewodnik po targach Mobile World Congress 2014

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się targi Mobile World Congress w Barcelonie, w trakcie których wielu znanych producentów zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia. Wśród nich znajdzie się również Nokia, która przygotowała specjalną aplikację o nazwie MWC 2014. To nic innego jak szczegółowy przewodnik po targach.

MWC 2014

Dzięki aplikacji poznamy wszystkich uczestników MWC, przemawiających oraz agendy wraz ze wskazówkami jak dotrzeć na wybraną konferencję. Nokia nie zapomniała również o mapach miejsc, do których mamy dostęp bez potrzeby łączenia się z internetem. Aplikację możemy personalizować pod kątem przemawiających, wystawców czy wydarzeń. Wśród innych funkcji znajdziemy również najnowsze ogłoszenia Nokii oraz wątki społecznościowe MWC.

Z powyższego opisu wynika, że nie tylko odwiedzający MWC 2014 skorzystają z funkcji aplikacji. Dostęp do najnowszych informacji będą miały wszystkie osoby, które pobiorą aplikację na swój telefon komórkowy. Program jest dostępny wyłącznie dla smartfonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8.

MWC 2014

Wersja: 1.0.755.0

Producent: Nokia Corporation

Pobierz MWC 2014 dla Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR
  • Marianna

    Ideą, która przyświeca Mobility Reseller Days jest zacieśnienie relacji partnerskich i handlowych polskich przedstawicieli branży z zagranicznymi oraz przedstawienie odpowiedniej kultury prowadzenia biznesu.

    Wydarzenia skupia w sobie równieć cele edukacyjne – zarówno dla uczestników, jak i gości targow – które dotyczą rozszerzenia wiedzy o rozwoju lokalnych kanałów sprzedaży, programach partnerskich, szkoleniach, ale także rozwijająca może być obserwacja, dialog i zapoznanie się z osobami, które pracują już w tych sektorach od pewnego czasu. Niezwykle ważne jest to, by kraj taki jak Polska, stanowili silną konkurencję dla zagranicznych producentów sprzętu elektronicznego, jednocześnie potrafiąc z nimi współpracować. Do osiągnięcia tego celu niezbędna jest promocja branży IT i mobilnych technologii, wyciągnięcie pomocnej ręki do osób zainteresowanych wejściem na rynek oraz poznaniem konkurencji.

    Więcej: http://mobilityresellerdays.pl