• Microsoft
  • Komentarze: 0

MixRadio otrzymuje poprawki błędów i zwiększoną wydajność

W sklepie Windows Phone pojawiła się kolejna drobna aktualizacja aplikacji muzycznej MixRadio dla telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8. MixRadio to usługa do strumieniowego odtwarzania muzyki. Daje dostęp do darmowej, personalizowanej muzyki bez reklam. Dzisiejsza aktualizacja wprowadza jedynie drobne poprawki i usprawnienia.

MixRadio Nokia Lumia Windows Phone

Zacznij słuchać funkcji Play Me, czyli nieustannie zmieniającego się mixu opartego na muzyce, którą lubisz. Używaj kciuka w górę i kciuka w dół, aby udoskonalać mix za każdym razem, gdy go odtwarzasz. To zupełnie jakby mieć całkowicie prywatną rozgłośnię radiową. Usługa obejmuje też setki ręcznie przygotowanych mixów, powiadomienia dotyczące utworzonych mixów, koncertów i wykonawców, sklep z plikami mp3 i ich odtwarzacz oraz oczywiście możliwość zapisywania ulubionych mixów do odtwarzania offline, aby można było ich słuchać bez połączenia z internetem.

Co nowego w MixRadio 4.5.3.470?

  • Poprawki błędów i zwiększona wydajność.

Aplikacja MixRadio dostępna jest wyłącznie dla telefonów Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do aktualizacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

Pobierz MixRadio na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR

Konrad dziękuję za informację!