MixRadio otrzymuje aktualizację i usuwa markę Nokia z nazwy aplikacji

W sklepie Windows Phone pojawiła się drobna aktualizacja aplikacji MixRadio. Obok poprawek i zwiększonej wydajności z aplikacji usunięto markę Nokia podobnie jak w innych aplikacjach, które wcześniej należały do fińskiego producenta smartfonów a obecnie są wydawane są przez Microsoft Mobile.

MixRadio Nokia Lumia Windows Phone

MixRadio to usługa do strumieniowego odtwarzania muzyki. Daje dostęp do darmowej, personalizowanej muzyki bez reklam. Zacznij słuchać funkcji Play Me, czyli nieustannie zmieniającego się mixu opartego na muzyce, którą lubisz. Używaj kciuka w górę i kciuka w dół, aby udoskonalać mix za każdym razem, gdy go odtwarzasz. To zupełnie jakby mieć całkowicie prywatną rozgłośnię radiową. Usługa obejmuje też setki ręcznie przygotowanych mixów, powiadomienia dotyczące utworzonych mixów, koncertów i wykonawców, sklep z plikami mp3 i ich odtwarzacz oraz oczywiście możliwość zapisywania ulubionych mixów do odtwarzania offline, aby można było ich słuchać bez połączenia z internetem.

Co nowego w MixRadio 4.5.0.440?

  • Zmienione oznaczenia marki.
  • Poprawki błędów i zwiększona wydajność.

Aplikacja MixRadio dostępna jest wyłącznie dla telefonów Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8 oraz Windows Phone 8.1. Zapraszam do aktualizacji za pomocą poniższego odnośnika lub kodu QR.

MixRadio

Cena: bezpłatne

Wydawca: Microsoft Mobile

Pobierz MixRadio na Windows Phone

sklep Windows PhoneKod QR